Wpis z mikrobloga

@rafgg: to całkiem zrozumiałe. Polskie rzeki są zanieczyszczane od... zawsze. To nie jest tak, że tylko pis nic nie zrobił. Także wody polskie i ochrona środowiska musiały o tym wiedzieć, bo na to przymyka się oko. Też dlatego, że jakby dziś znaleźni truciciela to ktoś by zapytał dlaczego dopiero teraz, a nie miesiąc temu, pół roku temu, rok... Nie będzie problemu skażonej wody jeśli tego nie wykażesz ( ͡° ͜
@rafgg: Ja to się na tym nie znam to może ktoś odpowie. W czasie gdy jakieś zegarki na rękę mierzą jakieś rzeczy o których nawet się nie wiedziało, że sie ma w organizmie, to nie ma jakieś technologii jakiś boi/plywaka czy czegoś co stale mierzy i raportuje stan wody w takiej rzece, czy ogólnie laboratorium i pasjans? Bo to #!$%@? jest nie pojęte co sie #!$%@? z ta rzeka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafgg: ja wiem jak to dziala - dol uczciwie pracuje ale gora to rodzina i znajomi z jedynie slusznego towarzystwa, ktorzy nie maja bladego pojecia co i jak wiec korzystaja ze szczebla nizszych klakierow, ktorzy uciszaja tego typu informacje by wine zrzucic na kolejny nizej szxzebel pracownikow xD po dupie dostaja zatem ci, ktorzy falszuja wyniki bo boja sie o swoje stanowiska, a cala gora bawi sie i dostaje gigantyczne premie
@rafgg: Klasyka gatunku:
Około 6300 etatów.
Areczek - który dostał pierwszą pracę po studiach - pracuje na stanowisku przekładacza kartek dostaje ok. 4.400 PLN
Janusz - którego szwagier jest działaczem w jedynie słusznej partii - pracuje na stanowisku szefa przekładaczy kartek i dostaje ok. 21.600 PLN
Cała instytucja ma prawie 1.6 mld PLN kosztów z czego ok 376 mln PLN przewalają na wynagrodzenia.

Pobierz Verbatino - @rafgg: Klasyka gatunku:
Około 6300 etatów.
Areczek - który dostał pier...
źródło: comment_1660511100KKEqTwQsmCPUauvh59ScWs.jpg