Wpis z mikrobloga

a wy jesteście prawdziwymi mężczyznami którzy są gotowi inwestować w księżniczkę? xD
beka z tego jak powiedziała, że po 25 lvlu wszystko jest już na "poważnie", czyli szukamy beciaka
kobiety nie rozumieją, że na takie traktowanie mogą liczyć właśnie do 25-30 lvla a nie jak już są stare i pomarszczone
#blackpill #p0lka #s--s #zwiazki #randkujzwykopem #tinder #badoo
N.....u - a wy jesteście prawdziwymi mężczyznami którzy są gotowi inwestować w księżn...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZiobroTyPrzestan: Marzy mi się aby tiktok zalały materiały z blackipilla. Mnóstwo młodzieży tam siedzi i Mielibyśmy wyszkolonych w tym temacie mężczyzn. Nikt by już może nigdy nie spermił, tym bardziej, gdyby było to zachowanie nie akceptowalne wśród kolegow i byłoby powodem do wstydu.
  • Odpowiedz
Ok, kupuje to.
Natomiast miast jeśli place to i wymagam.
Czy jeśli opłaciłem obiad/kolację 3 razy z rzędu to na co mogę liczyć w zamian?
Bo rozumiem że jak powiem że na s--s to ta Pani się śmiertelnie obrazi że traktują znajomość z nią jak z jakąś p---------a.
Proszę więc mi powiedzieć za co place
  • Odpowiedz
  • 0
@NadmiarNiedoboru z jakiegoś powodu mam wrażenie że jedynie biedni faceci oburzają się na takie słowa. Zamożni faceci cieszą się że mogą w ten sposób zaimponowac kobietom i kręci ich że za marny grosz one spełnią każdą ich zachciankę
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: znaczy... mam płacić za spędzanie z nią czasu i smakowania jej "ciasteczka"?

hmmm jest taki zawód w którym pracują kobiety którym płaci się za wspólnie spędzony czas i za możliwość spróbowania jej "ciasteczka"

taka kobieta to d----a xD tylko, że spotykając się z dziwką mam pewność, że j---a będę miał wylizane do sucha xD
  • Odpowiedz
@Bogeson: To jest prawdopodobnie jeden z najlepszych komentarzy jakie przeczytałem w ostatnim czasie i na tym dziwnym tagu. Hats off, sir.
"Płaci za coś co nie istnieje", to są złote słowa. Tępa iluzja polegająca na założeniu, że facet będzie gonił za kobietą jak ten osiołek, przed którym jest marchewka, tyle tylko, w zamian za to gonienie marchewki nigdy nie dostanie. Ale starać się ma, a to jaśnie księżniczka zdecyduje
  • Odpowiedz