Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: ja poznałem parę płytkich (tak - dosłownie) kobiet i w/g mnie to jest mega duży temat do beki wśród facetów.

No i spotykacie się, dochodzi do tego co trzeba, a tu się okazuje, że ledwo połowa wchodzi... i wtedy taka myśl jest "no #!$%@? serio"? ( _)
@choochoomotherfucker:

No tak, bo mężczyźni wcale nie preferują kobiet szczupłych i ładnych xD


a kto powiedział, że jest inaczej? taka jest natura, facet lubi popatrzeć na szczupłe kobiety, a kobiety na przystojnych facetów. nigdy sie z tym nie kłociłem, jedyne co mnie denerwuje, to wmawianie, że tak nie jest, ze wyglad nie jest wazny

Gdyby kobiety były takie, jak uważa się pod tagami #przegryw czy #p0lka, to tylko mały procent
@choochoomotherfucker: nie dokonczyłem wpisu, przepraszam. podsumowując, w dzisiejszych czasach przecietny chłop, z przeciętną mordą i niskim wzrostem, będzie miał o wieeeeele trudniej aby znaleźć partnerke, niz 7-8 lat temu.

pojdz do knajpy, pubu, zobacz z kim siedzą dziewczyny. tylko nie takie w wieku 28-35, a 18-26. jaki odsetek chłopow z ktorymi siedza jest niskich/mocno srednio wygladajacych?
@choochoomotherfucker:

Gdyby kobiety były takie, jak uważa się pod tagami #przegryw czy #p0lka, to tylko mały procent facetów byłby w związkach, a jakimś cudem większość ludzi się ze sobą spotyka, randkuje i wiąże ze sobą.


Mały procent facetów byłoby w związkach jakby większość facetów miała choćby krzty szacunku do siebie,
a nie dawali sobie nasrać na głowę i cieszą się jeszcze, że jest ciepłe.
No tak, bo mężczyźni wcale nie preferują kobiet szczupłych i ładnych xD


@choochoomotherfucker: Ostatnio w pracy laska o typie budowy ludzika Michelin chwaliła jak to ją kolesie na ulicy podrywają. Z pewnością jest mnóstwo amatorek facetów o analogicznych atrybutach fizycznych - niskich grubasów z wiecznie przetłuszczonymi włosami xD
jedyne co mnie denerwuje, to wmawianie, że tak nie jest, ze wyglad nie jest wazny


@2906518: Ale prawie nikt tak nie twierdzi, oczywiście, że wygląd jest ważny, tyle że wiele osób nie wie (albo nie chce wiedzieć), że po pierwsze "braki" w wyglądzie można nadrobić, po drugie różnym osobom podobają się różne rzeczy, po trzecie jak ktoś podchodzi do tematu racjonalnie, to wie, że każdy się starzeje i brzydnie, i najważniejsze
@choochoomotherfucker:


No ale wiem, co napisałeś w pierwszym komentarzu, więc w sumie nie wiem, po co to piszę, jak i tak mi nie uwierzysz.


każde z nas ma inne doświadczenia, trudno mi uwierzyć w coś, czego przez całe życie nie doświadczyłem, czy to ja, czy moi znajomi. Mysle, ze nie ma co ciagnac dyskusji, ze wzgledu na to, że żyjemy we wlasnych bańkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)