Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: nie dokonczyłem wpisu, przepraszam. podsumowując, w dzisiejszych czasach przecietny chłop, z przeciętną mordą i niskim wzrostem, będzie miał o wieeeeele trudniej aby znaleźć partnerke, niz 7-8 lat temu.

pojdz do knajpy, pubu, zobacz z kim siedzą dziewczyny. tylko nie takie w wieku 28-35, a 18-26. jaki odsetek chłopow z ktorymi siedza jest niskich/mocno srednio wygladajacych?
@choochoomotherfucker:

Gdyby kobiety były takie, jak uważa się pod tagami #przegryw czy #p0lka, to tylko mały procent facetów byłby w związkach, a jakimś cudem większość ludzi się ze sobą spotyka, randkuje i wiąże ze sobą.


Mały procent facetów byłoby w związkach jakby większość facetów miała choćby krzty szacunku do siebie,
a nie dawali sobie nasrać na głowę i cieszą się jeszcze, że jest ciepłe.
No tak, bo mężczyźni wcale nie preferują kobiet szczupłych i ładnych xD


@choochoomotherfucker: Ostatnio w pracy laska o typie budowy ludzika Michelin chwaliła jak to ją kolesie na ulicy podrywają. Z pewnością jest mnóstwo amatorek facetów o analogicznych atrybutach fizycznych - niskich grubasów z wiecznie przetłuszczonymi włosami xD
jedyne co mnie denerwuje, to wmawianie, że tak nie jest, ze wyglad nie jest wazny


@2906518: Ale prawie nikt tak nie twierdzi, oczywiście, że wygląd jest ważny, tyle że wiele osób nie wie (albo nie chce wiedzieć), że po pierwsze "braki" w wyglądzie można nadrobić, po drugie różnym osobom podobają się różne rzeczy, po trzecie jak ktoś podchodzi do tematu racjonalnie, to wie, że każdy się starzeje i brzydnie, i najważniejsze
@choochoomotherfucker:


No ale wiem, co napisałeś w pierwszym komentarzu, więc w sumie nie wiem, po co to piszę, jak i tak mi nie uwierzysz.


każde z nas ma inne doświadczenia, trudno mi uwierzyć w coś, czego przez całe życie nie doświadczyłem, czy to ja, czy moi znajomi. Mysle, ze nie ma co ciagnac dyskusji, ze wzgledu na to, że żyjemy we wlasnych bańkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mineciarz69: z 2 strony już wiesz, że nie tracisz czasu na pusta babe jeśli mówi, że wzrost dla niej ważny. Oznacza to, że po prostu jest idiotka zapewne i od razu wiesz, że taka jest. Natomiast jakby było jej to obojętne to musisz stracić czas by się przekonać
@Mineciarz69: a ja nigdy tego nie kumalam i zawsze myślałam ze jak mam te niecałe 170 no to taki chłop między tym, a jakimś nie wiem, 175 to chyba spoko dla mnie, jak tak patrzę na koleżanki wstecz i teraz, to zdarzyło się kilka które faktycznie chciały „WYSOKIEGO chłopaka”, ale jakoś nie widziałam takiego społecznego nacisku jaki jest prezentowany w takich filmikach i ogólnie w całym tym temacie i czasem zastanawiam
Wiem, ale chodzi mi o preferencje, mirek napisał, że kobiety preferujący wysokich i przystojnych, tak, jakby mężczyźni byli inni i woleli brzydkie kobiety zamiast ładnych xD


@choochoomotherfucker: skoro twierdzisz więc, że podejście kobiet z filmu jest normalne, to czemu też twierdzisz, że tak zachowuje się tylko drobna część kobiet którą można porównać do patusów u mężczyzn? XD

Inna rzecz, że z perspektywy kobiet opłaca się wciskać te kity o dobrym charakterze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mineciarz69: to są jakieś pustaki z parciem na szkło a wy się podniecacie. Może dla kontekstu dodaj jakieś rozmowy o kobietach w wykonaniu prymitywów z Warsaw shore czy jakiegoś innego telewizyjnego gówna.
a ja nigdy tego nie kumalam

Więc problem jest w tobie, poświęć więcej czasu i energii to może zrozumiesz...

i zawsze myślałam ze jak mam te niecałe 170 no to taki chłop między tym, a jakimś nie wiem, 175 to chyba spoko dla mnie,

Ale to że pewnie twoi partnerzy byli wyższi o 10/20cm to tylko przypadek.

jak tak patrzę na koleżanki wstecz i teraz, to zdarzyło się kilka które faktycznie chciały
@skitarii: Nigdy nie wiem, czy tacy rozmówcy jak Ty nie czytają całej dyskusji albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem, czy po prostu są trollami, którzy robią na złość. Po pierwsze nigdzie nie napisałam, że tak się zachowuje drobna część, tylko część. Po drugie chodzi o karyńskie zachowanie i dyskusje. Po trzecie mirek napisał o preferencjach, więc też odpowiedziałam o preferencjach. Po czwarte Twój ziomek jest tzw. beciakiem i skoro z taką
Po drugie chodzi o karyńskie zachowanie i dyskusje


Czyli normalne jest takie myślenie, tylko trzeba się do niego nie przyznawać? XD

Po czwarte Twój ziomek jest tzw. beciakiem i skoro z taką dziewczyną był, to widocznie mu taka rola odpowiadała, w udanym związku z angażującą się dziewczyną obie osoby wychodzą z różnymi inicjatywami. Zresztą co to w ogóle znaczy, że "nie zabierał do restauracji", chodziła za nim i marudziła "nigdzie mnie zabierasz",
@skitarii: Jeśli chodzi o preferencje, czyli jeśli postawiłbyś przed kobietą dwóch identycznych facetów, tylko jeden byłby niski, a drugi wysoki, to wiadomo, że wybierze wysokiego. Ale życie tak nie wygląda, wzrost to tylko jeden z elementów wyglądu i elementów całego człowieka, jest milion cech, które są ważniejsze od niego. Nie rozumiem tego parcia na wysokich (pomijając jakieś fetysze), sama mam 167 cm i podobali mi się mężczyźni i mojego wzrostu, i
Skoro człowiek to tylko zwierze a kobiety nie potrafią opanowac swoich instynktów ,to po co nam ta cała moralność oraz cywilizacja ?


@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: no dokładnie dlatego faceci mieli trzymać kobiety na krótkiej smyczy, ponieważ one nie dają sobie rady. Niestety, jako faceci chyba zawiedliśmy bo cały czas moralność się pogarsza. Więc pretensje możemy mieć tylko do siebie.