Wpis z mikrobloga

niezły płatek śniegu z ciebie jesli taki trywializm zrownujesz z 2 poprzednimi przykładami.


@Adonix: A z ciebie niezły osiołek, skoro nie umiesz odróżnić zrównywania od stopniowania. Nigdzie nie napisałem, że to taka sama tragedia, jak działania wojenne, więc następnym razem puknij się w cymbał zanim zaczniesz coś komuś imputować.

@missioncritical: Może tragedia to za duże słowo. Kariera byłoby lepsze. Przed eskalacją działań wojennych na Ukrainie, forsowanie formy „w Ukrainie” było
To spedalone „w Ukrainie” to trzecia tragedia tej wojny, zaraz po ludzkiej tragedii i katastrofie ekonomicznej.


@DJArmani: musisz być strasznie niepewny swojej orientacji seksualnej, skoro nazywasz ten zupełnie poprawny i od dawna używany związek "spedalonym".
Masz pewien błąd w rozumowaniu – to, że ty coś uważasz za zupełnie poprawne i używasz „od dawna”, nie oznacza, że tak faktycznie jest.


@DJArmani: ja to się akurat na tym nie znam, ja opieram się na opinii językoznawców a ta jasno wskazuje, że jest ta forma zupełnie poprawna i używana od setek lat.