Wpis z mikrobloga

niezły płatek śniegu z ciebie jesli taki trywializm zrownujesz z 2 poprzednimi przykładami.


@Adonix: A z ciebie niezły osiołek, skoro nie umiesz odróżnić zrównywania od stopniowania. Nigdzie nie napisałem, że to taka sama tragedia, jak działania wojenne, więc następnym razem puknij się w cymbał zanim zaczniesz coś komuś imputować.

@missioncritical: Może tragedia to za duże słowo. Kariera byłoby lepsze. Przed eskalacją działań wojennych na Ukrainie, forsowanie formy „w
  • Odpowiedz
To spedalone „w Ukrainie” to trzecia tragedia tej wojny, zaraz po ludzkiej tragedii i katastrofie ekonomicznej.


@DJArmani: musisz być strasznie niepewny swojej orientacji seksualnej, skoro nazywasz ten zupełnie poprawny i od dawna używany związek "spedalonym".
  • Odpowiedz
Masz pewien błąd w rozumowaniu – to, że ty coś uważasz za zupełnie poprawne i używasz „od dawna”, nie oznacza, że tak faktycznie jest.


@DJArmani: ja to się akurat na tym nie znam, ja opieram się na opinii językoznawców a ta jasno wskazuje, że jest ta forma zupełnie poprawna i używana od setek lat.
  • Odpowiedz