Wpis z mikrobloga

@sikalafou: to jest największą bzdurą, że jak nie masz urody nie będziesz mieć kobiety. Rozejrzyjcie się wokoło i zobaczcie, że zarówno brzydcy faceci jak i brzydkie kobiety mają partnerów. Powiem więcej- ładni ludzie, którzy chodzą tylko do pracy i później siedzą w domu i nie mają znajomych też są na tym świecie tylko nawet tego nie widzicie. Jasne ładnemu łatwiej i co tu się dziwić. Natomiast u faceta wystarczy by był
przede wszystkim to nawet laska 1/10 lekarka czy prawnik nie zainteresuje się żadnym 5,6 może nawet 7/10 który będzie poniżej jej statusu. Baby to materialistki i nawet z tym nie dealuj.


@SargonofAkkad: Interesować się nie musi - ale przyjdzie zderzenie ze ścianą. Na tinderze takich pełno, niektóre może nadal żyją w kobiecym bluepillu że bycie lekarzem wystarczy do znalezienia atrakcyjnego chada, a niektóre już dawno obniżyły wymagania.
@GlenGlen12: Ciekawszym testem by było jakbyście się przeszli gdzieś na bulwar, a po drodze obserwowałbyś reakcje dziewczyn. Potem usiąść gdzieś na ławce czy postać w innym ruchliwym miejscu i zobaczyć czy nagle wiele kobiet "zupełnie przypadkowo" zatrzyma się w miejscu, a może nawet któraś zagada :P
@sikalafou: nie do końca zgadzam się z memem, bo sam jestem podobno takim przystojniakiem i jakoś kiedyś dziewczyny fakt - zagadywały mnie pierwsze, ale po 5 minutach #!$%@?ły i mówiły do koleżanek, że jestem ładny ale dziwny. I nie - nie jest to wina mitycznego charakteru - za dużo tu na wykopie patrzenia na wygląd/wzrost, a najważniejszy w powodzeniu jest ogólny lifestyle. Zarówno fajny charakter jak i dobry wygląd nic nie
chlip chlip przystojni chłopacy są gburami ale mają wianuszek....no właśnie ładnych dziewczyn xDDD no to jak tutaj niesprawiedliwość że dziewczynom chodzi o urodę ale dlaczego zwracasz uwagę że ma wianuszek ładnych dziewczyn a nie np. mądrych bądź zabawnych dziewczyn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli kto? 80% facetów po 30? Jacyś gorsi są? To dlaczego pieprzysz że nikogo nie znajdą? Widzisz w ogóle co ty za głupoty wypisujesz? Ile razy sobie sam zaprzeczasz?


@hamuj_sie_hamuj_sie: Jakie 80 procent facetów po 30-tce? xD Przynajmniej z połowa w tym wieku już jest po ślubie. Myślisz że taka 30-tka która dotąd jest sama ma szansę kogoś znaleźć? Facet co innego - zawsze może spojrzeć w dół (problem jedynie jest