Wpis z mikrobloga

wszystkie abstrakcyjne rzeczy jak własny dom, samochód z salonu, wakacje w USA czy inne za 10K+ byłyby cokolwiek osiągalne


@Niebadzlosiem: pod warunkiem, że przez 10k+ rozumiesz 20k+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 10k z salonu to kupisz najwyżej Dustera
  • Odpowiedz
#!$%@? są te wynagrodzenia, ludzie mający 5 doświadczenia często mają niewiele więcej xD


@msichal: ???? 11k brutto to mają lubie co mają 2-3 lata stażu. 5 lat stażu to masz 16k brutto czyli 11k netto z autorskimi. Ogarnij bo jeśli po 5 latach masz 11k brutto to cię dymają
  • Odpowiedz
@atonsic9: otóż to, ta sama firma co op, również wszystko na promkach. Jeszcze żydzę na pierdołach i się wkurzam jak za dużo wydam w sklepie. Umysł biedaka na zawsze pozostanie biednym xdd
  • Odpowiedz
@klefonafide: Gratuluję, w takich chwilach próbuję sobie wyobrazić jakby wyglądało moje życie jakbym tyle zarabiał xD


@Niebadzlosiem: gdybyś zarabiał 11k brutto jak OP masz 7k netto, w optymistycznym przypadku 8k netto

Wynajem/rata - 3k
Samochód - założmy że oszczędnie na paliwo i już masz, paliwo, naprawy, ubezpiecznie ~ 700zł miesięcznie
Jedzenie - część gotowana w domu, 2 razy w tygodniu na mieście ~ 1300 zł
Karnety, wyjścia z domu, hobby,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nad__czlowiek: z rok temu miałem z 7 brutto także ten, pracuje w całkiem dużej firmie i wiem że na midzie więcej niż z 15 to chyba niemożliwe.
Może sporo zależeć od branży, nie wiem, na pewno da ludzie którzy zarabiają mniej z większym stażem
  • Odpowiedz
@atonsic9: @j4ace: kilka lat temu był artykuł na trojmiastopl o intelu i w komentarzach ludzie się dziwili, ze na parkingu pracowniczym stoją same gruzy, zero fajnych samochodów :D im bardziej kogoś nie stać, tym większa potrzeba żeby pokazać, że stać :P
  • Odpowiedz
parę linijek kodu miesięcznie dostanę 3x więcej od sprzątaczki, która rzeczywiście się natrudzi w pracy


@klefonafide: I ile ona się musiała uczyć żeby sprzątać? Ile osób potrafiłoby posprzątać a ile napisać te linijki kodu? #!$%@? to by było jakby ona 3x więcej od ciebie dostawała.
  • Odpowiedz
@ratty: ale bez przesady, ktos kto dobrze zarabia moze miec potrzebe posiadania aktualnego samochodu i nie mozna tego od razu wrzucac do wora z pozerami i innymi elementami ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo szkodliwe podejscie
  • Odpowiedz
@sulmierz: nie no, jasne, nie mówię że tak jest ;) tam w sekcji komentarzy było z kolei podejście, że to NIEMOŻLIWE, że ludzie w Intelu dobrze zarabiają, bo przecież nie mają dobrych samochodów :p
  • Odpowiedz