Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: Ta pensja to około 7k na ręke. Sam dom w normalnej okolicy by pewnie z 700k kosztował co daje ponad milion kredytu. A gdzie do tego te wszystkie inne rzeczy xD Cięzko byłoby to wszystko zrealizować. Ten dom przekreśla wszystko xD Oczywiscie ta pensja moze sie zwiekszosc po latach ale narazie mowimy o takiej. No chyba ze robilbys to wszystko zakredytowany pod korek ale wtedy nie nazwałbym tego "bez stresu".
  • Odpowiedz
@klefonafide: Jeżeli idziesz do Intela w Gdańsku to współczuję, byłem w 3 różnych zespołach w ciągu półtorej roku i zawsze trafiał mi się jakiś toksyczny przełożony który kazał #!$%@?ć ponad normę.
Jak Ci się kiedyś tam znudzi, to akurat trójmiejśki rynek związany C++ nie jest zbyt bogaty, ale możesz spróbować w 3mdeb albo w dziale embedded w Sii.
  • Odpowiedz
.Wielu programistow na home office podupadlo w temacie ogarniecia sie, niektorzy nawet mlode rodziny potracili.


@dplus2: o czym ty mowisz bo ja chyba nie w temacie a na HO jestem od 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawi mnie
  • Odpowiedz
@klefonafide: na który grade teraz biorą po stażu? 5 czy 6? pozdro, ja już nie w intc, ale też tak kiedyś zaczynałam ;) w 2013 po 2 latach stażu dostałam 5800 na rękę, to było bogactwo :D
  • Odpowiedz