Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TopowyJanusz: 7 miesięcy u pierwszego pracodawcy, głodowa stawka która wydawałem w tydzień(chyba 2,7k sic!) i resztę miesiąca leciałem z oszczędności. Druga praca 12 miesięcy manual tester, stawka prawie 2 razy więcej(4,7k)i mniej więcej w połowie trwania zainteresowanie Javą i zakup kursów udemy czy polskich, czy nauka na YouTube. To wystarczyło. Oczywiście po drodze z dwie nieudane rozmowy
jestem zwykłym ćpunem, który zawsze miał łeb do nauki, ale używki porwały mnie na kilka lat. Studia zaczynałem już chyba 5 razy. Aktualnie kontroluję swoje uzależnienie


@klefonafide: ja pitole po nicku tak juz podejrzewalem i ciesze sie, ze jestes w stanie sobie otwarcie to przyznac.Wielu programistow na home office podupadlo w temacie ogarniecia sie, niektorzy nawet mlode rodziny potracili. Tak wiec pilnuj sie i nie daj sie zlapac nalogowi pracujac zdalnie.
Zawsze podoba mi się ten dysonas poznawczy na wykopie, tutaj wszyscy gratulują i zazdroszczą a w innych tematach jakby powiedział, że zarabia 10k to by go wyśmiali i mówili, że chyba w nosie dłubał i ledwo z klasy do klasy zdawał a w sumie on to junior co javascript jeszcze tydzień temu z javą mylił i więcej na start dostał.

Gratuluję opie, oby się wiodło.
@klefonafide: Gratuluję, w takich chwilach próbuję sobie wyobrazić jakby wyglądało moje życie jakbym tyle zarabiał xD
- może zrobiłbym zęby a nie odkładał bo mam inne wydatki xD
- zacząłbym odkładać na budowę domu
- kupił sobie rasbery pi 4 i postawił NASa a nie przebąkiwał od paru lat że to mi nie potrzebne xd
- jadąc na wczasy nie wkurzał się na ceny żarcia w knajpach i nie szukał najtańszej