Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@volodia: pewnie jest sam, nie gotuje, w większości zamawia żarcie. Wtedy jestem w stanie to sobie wyobrazić. Bo np. my z różowym około 700 zł na miesiąc wydawaliśmy na jedzenie we dwoje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@volodia: może niech nie jęczy. Nawet jakby wydawał połowę wspomnianej kwoty, dalej by mu nie zostało wystarczająco na kredyt czy dziecko. I co by w zasadzie jadł z atkaie pieniądze? Najtańsze z biedy rzeczy?
  • Odpowiedz
@volodia: tak, mrożone, najgorsze gówno, którego nie da się przełknąć. Sam jedz sobie takie rzeczy. Nie jestem jakimś zwierzęciem hodowlanym żeby jeść taki mrożony odpad i to jeszcze codziennie xD.
A kolejnego dnia jaka jest Twoja propozycja na obiad poniżej 30 zł? Ziemniaki z tymi mrożonymi warzywami z wczoraj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na diecie czokoszokowej też "jakoś" przeżyjesz. Szkoda że później wyjebjesz 3x tyle na
  • Odpowiedz
@volodia: XXXXDDDDDDDD
No tak, może.najleliej przenieść się na freeganizm i wyciągać przeterminowane żarcia ze śmietnika pod marketem - też to można zjeść i jest za darmo przecież, to nie wiem o co chodzi, trochę da ten znienawidzony Caritas, trochę się wygrzebuje z kontenera - a resztę nadgoni ryżem z warzywami z zamrażarki xD no genialne. Nic tylko zakładać 5 osobowa rodzinę 2 + 3 i wyciągać łapę do państwa bo
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku no tak, każdy jest stworzony do pracy jako programista 15k,zapomnialem ze to takie proste.
Powodzenia jak pracujesz za minimalna w odłożeniu pieniędzy na jakieś kursy. Żyjesz w bańce

No i wiadomo, własne nawet małe mieszkanie to życie ponad stan. Przecież mieć gdzie mieszkać tylko dla elity
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: ostatnio jak wysunąłem ten argument to usłyszałem że to na pewno nie kwestia zarobków tylko tego że jesteśmy rozwiniętym społeczeństwem a rozwinięte społeczeństwa już po prostu tak mają z jakiegoś powodu i że to pewnie dlatego że korzystają z luksusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że biedacy płodzą dzieci więc to na pewno nie zarobki.
Jak dla mnie to jednak chodzi tu o zarobki bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Glikol_Propylenowy: @volodia: ten patol mieszka na Podlasiu i połowę jedzenia ma z lasu albo pola. W biedrze jest pewnie raz na miesiąc więc nie ma porównania do normalnych ludzi żyjących w mieście. Ja sam wydaje dziennie na żarcie minimum 30 zł. A to nie jest niestety dużo dolicz jakąś flaszkę w weekend pizzę czy #!$%@? wie co i kafel na łeb to minimum
  • Odpowiedz
@Kalow ?? Ty idioto skończony. Mieszkam w jednym z największych miast w Polsce, chyba najdalej od Podlasia jak się da.
Przeczytałeś jeden wpis z urlopu na Podlasiu i wyciągnąłeś taki wniosek?
Takiego zidiocenia to ustawa nie przewiduje
  • Odpowiedz