Wpis z mikrobloga

Co jest najostrzejsze do zjedzenia? Mam kolegę dzbana który lubi „doprawione” co grill czy wspólne pijaństwo to dla niego za słabe bo on hehe tabasco pije jak herbatkę, w ogóle jak coś nie jest turbo pikantne to „jest dla bab”. Towarzystwo ma go trochę dość, postawiłem sobie za punkt honoru na grillu 14 sierpnia doj3bac jakiś tak ostry dodatek żeby się posrał. W sam raz jest czas żeby ewentualnie zamówić w necie.
#pytanie #ciekawostki #jedzenie i pewnie #gotujzwykopem
  • 163
@Lewy91: NZS jest zajebiście mocny.
Na festiwalu piwa producent miał swoje stoisko, gdzie prezentował swoje sosiwa ze skalą ostrości x/10, a na końcu stawki - NZS 15/10. Byłem z grupą znajomych którzy, w przeciwieństwie do mnie, w ogóle nie jedzą ostrego (a sam jestem z tych, którzy wymienionego w wątku Roleskiego Trinidad Scorpion kładą na kanapki - choć nie uważam się za nie wiadomo jakiego kozaka, już przy 7/10 czułem moc).
Jest ogólnie dostępny w supermarkecie i generalnie wypier*ala z butów takich cwaniaków. Nie trzeba go też dużo: jedna płaska łyżeczka na raz i elo.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@killzone: jak ktoś lubi coś ostrzejszego to sriracha jest przeciętnie ostra.

@moods: Sriracha to jest jak ostra musztarda- moje dzieciaki leją to na tosty. Lubię trochę ostro, ale nie lubię jak zabija smak potrawy.
@John_Clin nie słuchaj o tych roleskich bo one są #!$%@? warta - sam nie jestem żadnym fanatykiem, a one dla mnie nie są jakoś giga ostre, żebym umierał. Tak jak doradzają Ci tu niektórzy da bomb (mało scu ale jest bardzo intensywne w smaku dlatego działa) albo na grubo mad dog plutonium i nie ma #!$%@?, że go to nie położy.