Wpis z mikrobloga

Co jest najostrzejsze do zjedzenia? Mam kolegę dzbana który lubi „doprawione” co grill czy wspólne pijaństwo to dla niego za słabe bo on hehe tabasco pije jak herbatkę, w ogóle jak coś nie jest turbo pikantne to „jest dla bab”. Towarzystwo ma go trochę dość, postawiłem sobie za punkt honoru na grillu 14 sierpnia doj3bac jakiś tak ostry dodatek żeby się posrał. W sam raz jest czas żeby ewentualnie zamówić w necie.
#pytanie #ciekawostki #jedzenie i pewnie #gotujzwykopem
  • 163
@John_Clin w sobotę 3 osoby jadły ten sos Trynidad Scorpion. Co prawda przepijając wódka twierdzili ze gasi pragnienie po tym ale nie jest to coś czego nie da się zjeść. W końcu w składzie pomimo 7.5prc jalapeno jest tylko 0.2prc papryczki Trynidad Scorpion.

Kup świeża Caroline albo w którymś chellengu z pizza na yt był sos 2mln shu z syntetyczna kapsycyina. Można było w tej pizzerii sam sos kupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xardas_pl: nie no, bez przesady, ten Trinidad to ja jem zamiast ketchupu do wszystkiego a nie uważam się za jakiegoś chiliheada. I ogólnie sam w sobie świetny w smaku. Ale fakt, dla większość osób może być bardzo ostry, lecz jednak ta Carolina w szklanej buteleczce jest dużo ostrzejsza. A i tak nie umywają się one do typowych ostrych sosów, których w normalnych sklepach raczej nie znajdziesz