Wpis z mikrobloga

Co jest najostrzejsze do zjedzenia? Mam kolegę dzbana który lubi „doprawione” co grill czy wspólne pijaństwo to dla niego za słabe bo on hehe tabasco pije jak herbatkę, w ogóle jak coś nie jest turbo pikantne to „jest dla bab”. Towarzystwo ma go trochę dość, postawiłem sobie za punkt honoru na grillu 14 sierpnia doj3bac jakiś tak ostry dodatek żeby się posrał. W sam raz jest czas żeby ewentualnie zamówić w necie.
#pytanie #ciekawostki #jedzenie i pewnie #gotujzwykopem
  • 163
@FenrisVonUlfer dokładnie. Zrobiłem sobie wczoraj hamburgery i poszło z 1/4 butelki na dwie buleczki. Ostry to on może być dla kogoś bez tolerancji. W ogóle bardzo lubię ten sos, bo smakiem przypomina mi ostre sosy do kebabów podawane w Niemczech. Z roleskiego ta carolina reaper jest w miarę ostra, ale też nikogo nie powali. Ostrzejszych sosów nie jadłem i trudno mi sobie nawet wyobrazić jak niszczą maddogi i tym podobne ( ͡
@John_Clin: Nie kupuj mu zbyt ostrego, bo będziesz miał weekend na sorze. Ja ze swojej strony polecam Habanero (suszoną papryczkę) ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak kiedyś sie interesowałem to ma 300.000 w skali scovilla a nie 1.000.000 jak sos, na ktorego zjedzenie musisz wyrazić zgodę, że nie pozwiesz nikogo jak sie przekrecisz. Still ma kopa jak #!$%@? bo ten twoj sos tabasco jesli mnie pamięć nie myli