Wpis z mikrobloga

Co jest najostrzejsze do zjedzenia? Mam kolegę dzbana który lubi „doprawione” co grill czy wspólne pijaństwo to dla niego za słabe bo on hehe tabasco pije jak herbatkę, w ogóle jak coś nie jest turbo pikantne to „jest dla bab”. Towarzystwo ma go trochę dość, postawiłem sobie za punkt honoru na grillu 14 sierpnia doj3bac jakiś tak ostry dodatek żeby się posrał. W sam raz jest czas żeby ewentualnie zamówić w necie.
#pytanie #ciekawostki #jedzenie i pewnie #gotujzwykopem
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xardas_pl: sorry ale niestety mylisz się. Nie jest wcale piekielnie ostry. Kupiłem by spróbować I smaruje nim normalnie kanapki. Wg mnie dużo ostrzejszym dodatkiem do dań jest Sambal, który ma 85% dużo słabszej papryczki chilly. Dla porównania wasz turbo ostry roleski ma 0.2% ekstraktu.
Jak chcesz @John_Clin coś ostrego to daj znać mogę Ci podesłać coś z swojej kolekcji MadDog czy Będzie piekło
FenrisVonUlfer - @xardaspl: sorry ale niestety mylisz się. Nie jest wcale piekielnie ...

źródło: comment_1659997521MTj4BKFG3mA0tnnvtXlMGh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@John_Clin: Kup jakąś ostrą papryczkę oraz jakiś ostry sos który Ty jesteś w stanie zjeść bez łzawienia oczu czy coś. Otwórz sos i możesz dosłownie łyżkę sosu wylać i na wierzch dodać tej papryczki albo innego turbo ostrego sosu. Ważne żeby był na samej gorze. Podczas jedzenia weź mu podaj a najlepiej sam mu nałóż ten sos na talerz tak żeby cała papryka była u niego na talerzu, a żebyś
  • Odpowiedz
@red7000: @xardas_pl: @FenrisVonUlfer:

Koledzy – kupuję ten sos do kurczaków z KFC i nawet moja dziewczyna, co niezbyt lubi ostre, to sobie w nim macza kawałki :D

Dla takiego chujka potrzeba naprawdę silnego zawodnika.

Polecam te sosy Roleski. Są naprawdę dobre, smaczne. Ale no... OP chce zrobić żarcik znajomemu, a nie poczęstować go świetnym sosem xD
  • Odpowiedz
  • 2
Polecam sos Regret. Jestem wielkim fanem ostrego i mało co robi na mnie wrażenie. Robie swoje sosy i doprawiam je wyhodowanymi przez siebie papryczkami typu Carolina więc wiem co mówię. Na mnie wrażenie zrobił Painmaker którego nie można za wiele zjeść bo grozi wizytą w szpitalu i Regret który można kupić tutaj
https://www.justchillies.co.uk/product/regret/

Jednak zdecydowanie ostrożnie z tego typu sosami bo gość może doznać szokiu. Dla niektórych "kozaków" wystarczy kropla lub dwie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xardas_pl:

srirachy nie bierz, to jednak słabe jest. habanero to samo

Habanero ale co, jakiś konkretny sos czy sama papryka? Można ją czasem dostać w sklepie świeżą. Potrafi mieć do pół miliona SCU.
Każdego kto się chwali piciem Tabasco, wystrzeli z kapci na orbitę.
  • Odpowiedz
@Thorrand: roleski ma w składzie tyle pomidorów co keczup i to jest wlasnie keczup z przyprawą a nie s-----l do ochrony jedzenia przed ludźmi. Jedyne co im ostre wyszło z tej serii to musztardy, te sosy są co najwyżej pikantne xD
  • Odpowiedz