Wpis z mikrobloga

Ukraina jest w TOP3 państw, które jako pierwsze się na nas wypnie, gdy my tej pomocy będziemy potrzebować.


@putabarca: przecież my pomagamy Ukrainie nie po to żeby jej pomóc tylko po to żeby niszczyć Rosję więc #!$%@? czy oni nam pomogą później. W ogóle nie rozumiesz o co chodzi w tej wojnie. Wszystkie państwa mają #!$%@? w Ukrainę chcą tylko żeby Rosja się #!$%@? i żeby surowce z Rosji i Ukrainy
@putabarca:

którzy myślą tylko o tym, żeby uciec "Do Niemczyka"


Bo? Bo Ty tak powiedziałeś? XD realia są zupełnie inne, więc skończ pisać wysrywy xD

Dlaczego tylko od 91?


Dlatego, że wcześniej to nie była Ukraina przecież. Jeśli zbrodnie ZSRR nie były popełniane przez Rosjan tylko przez wszystkich dookoła (jak to mówi Korwin), to ja stawiam, że zbrodnie wołyńskie były popełniane na pewno przez Czeczenów. Dlaczego? Bo tak.

To co robi
@cyberchosnek: przecież to wy fajnopolacy się napinacie, ze wam zaraz guma w majtkach pęknie. Ja tylko wrzuciłem obrazek, a tu zaraz będzie powstanie ukraińskie xD po prostu nie macie rodzinnych przodków związanych z Wołyniem i kładziecie na to uja. Ja mam i nie kładę. Dla mnie Ukraina, Rosja, Białoruś i całe zsrr moze równie dobrze nie istnieć i mam to w dupie.
Ale oczywiście takie mośki jak wy będą się spuszczać
@cyberchosnek: Nikt im nie płaci, to są osoby "oppose the current thing" - czyli ludzie, którzy próbują się dowartościować i poczuć się lepszym od innych a całą resztę uważać za stado baranów tym, że będą negować wszystko co promuje/przekazuje mainstream (szczepionki, pandemię, Ukraina itd itd) jednocześnie łykając jak pelikan wszystko co mainstream nie promuje lub nie pochodzi z mainstreamu albo jest antymainstreamowe czyli "alternatywne źródła/mendia wyłącz TV włącz myślenie" w tym
@putabarca żałosne jest bycie pożytecznym idiotom.

Jeśli nawet nie masz na tyle wyczucia, żeby zrozumieć, że kilkaset kilometrów stąd codziennie giną żołnierze i cywile, a cześć ludności tego kraju chroni się u nas (jak Polacy w 39), to powinieneś wiedzieć, że ten sam kraj jest naszą ostatnia strefą, która oddzielą nas od dziczy. I jest to w naszym interesie żeby im pomagać.

Ale takie barany jak ty lubią kontestować rzeczywistość kiedy to
@putabarca Typowy whataboutism. Mniej w dupie co się za miedzą dzieje bo po drugiej stronie globu jest wojna. Mniej w dupie swoją przyszłość bo ktoś kiedyś krzywdził pradziadków z twojego kraju. Pewnie jesteś w stanie jednocześnie narzekać że Ukraińcy do nas przyjeżdżają jak u na to że do "Niemczyka wyjeżdżają". Zresztą tekst "nie jestem fanem Rosji ..Ale" już dużo o tobie mówi