Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyberchosnek: piszesz o następnym pokoleniu, więc dałem ci aktualny przykład jak potraktowali swoich ziomków rodaków a ty nadal tworzysz sobie teorie w które mało że sam wierzysz, to jeszcze przekonujesz innych. myślisz że jak napiszesz dużo, użyjesz interpunkcji, (którą mam w nosie na forum ze śmiesznymi obrazkami) to będziesz mądrzejszy od innych. obrażasz innych, bo sam się tym dowartościowujesz. poszukaj sobie głupszych do swoich teorii. na dzień dzisiejszy jedno wielkie
  • Odpowiedz
Typ z każdego ma XD, a pisze wysrywy pozbawione sensu i ocenia populację całego państwa po garstce wykrętów xD
@micomak: to nie teorie, to realia. Nie dla wykolejeńców jak, oh well

Dawaj na tą czarno, bo wiesz, że masz gówno do powiedzenia, żegnam
  • Odpowiedz
@bihu: > Najlepiej dbać tylko o swoją dupę - wtedy zawsze najlepiej się wychodzi.

Ale właśnie to robią kraje zachodu. Jakieś 80% ludzi wspierających Ukrainę chce, żeby tej Ukrainie pomagać nie ze względu, że im tak szkoda Ukraińców, a ze względu na to, że w ten sposób dbamy o interes Polski. To jest po prostu, najzwyczajniej w świecie, rozsądne
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: ale ja się z tym zdaniem zgadzam. Piszę jedynie o tym, że u nas jest miotanie się ze skrajności w skrajność, aż do przesady - Ukraina święta, my jesteśmy HUMANITARNYM xD MOCARSTWEM, a inni to #!$%@? bo nie pomagają albo chcą się dogadywać, żeby to się już skończylo. I w ogóle każdy kto myśli inaczej to onuca.
Taka narracja, idiotyczna zresztą, bardzo często się tu przewija. A na koniec
  • Odpowiedz
@bihu: wyzywanie każdego od onuc to faktycznie przesada, jednak nie należy zapominać o tym, że w istocie jest ich od groma w internecie. Rosja się nie #!$%@? i w każdy sposób próbuje destabilizować sytuację na zachodzie, a wielu Polaków podłapuje ich narracje i fejki nawet tego nie weryfikując.
Ja sprawdzam zarówno propagandę ukraińską jak i rosyjską, ludzie nie rozumieją chyba, że tak można. Natomiast produkcja rosyjskich wysrywów jest gorsza niż
  • Odpowiedz