Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody:

będą negować wszystko co promuje/przekazuje mainstream (szczepionki, pandemię, Ukraina itd itd) jednocześnie łykając jak pelikan wszystko co mainstream nie promuje lub nie pochodzi z mainstreamu albo jest antymainstreamowe

w dupie to mam czy się zaczipowałeś czy nie

to są twoje urojenia xD


Właśnie po to mam tu konto.
  • Odpowiedz
@putabarca:

Dla mnie Ukraina, Rosja, Białoruś i całe zsrr moze równie dobrze nie istnieć i mam to w dupie.


Już kilkadziesiąt lat jak ZSRR nie istnieje. Mówiłeś coś o znajomości historii...

po prostu nie macie rodzinnych przodków związanych z Wołyniem i kładziecie na to uja.


Jasne, tylko Ty masz w całej Polsce.
Nie dociera do Ciebie, że to było 80 lat temu i nie ma związku z młodymi Ukraińcami? To wasze
  • Odpowiedz
  • 11
Zbombardowane może nie, ale wysieczone ręcznie...coś tam by się znalazło.


@putabarca to co zrobiła UPA należy potępiać, ale Ukraina to nie UPA. Podczas drugiej wojny światowej UPA liczyła 35 tysięcy członków, a Ukraińców było 31 milionów, czyli jedynie 0,11% Ukraińców należało do UPA.

A sama rzeź wołyńska nie była oddolną inicjatywą chłopów, lecz starannie zaplanowaną akcją przez kierownictwo UPA, a sam udział ukraińskich sąsiadów (jak to było przedstawiane w filmie Smarzowskiego) był
  • Odpowiedz
@cyberchosnek:

Już kilkadziesiąt lat jak ZSRR nie istnieje


Serio? O dzięki mordo. Wykop bawi i uczy.

Dalej nie chce mi się nawet czytać, bo tylko w kółko pieprzysz głupoty o braku logiki, bo tylko ty potrafisz logicznie myśleć i pisać więc nie jesteś na moim poziomie.

Ogólnie to masz racje, proponuje wymazać historię. Po co w ogóle o niej pamiętać i uczyć. Tylko "nie zapomnij zapomnieć" za 10 lat o wojnie
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której żyję w Polsce, nienawidzę Niemiec, a mówię po niemiecku i nie znam polskich słów.


@putabarca: bo masz ciasny łeb. Zapoznaj się z historią Irlandii czy Austrii to będziesz sobie w stanie wyobrazić

Spośród wszystkich sąsiednich państw Ukraina jest w TOP3 państw, które jako pierwsze się na nas wypnie, gdy my tej pomocy będziemy potrzebować.


@putabarca: ...I oczywiście masz na to dowód, bo przecież nie
  • Odpowiedz
@putabarca:

Dalej nie chce mi się nawet czytać, bo tylko w kółko pieprzysz głupoty o braku logiki, bo tylko ty potrafisz logicznie myśleć i pisać więc nie jesteś na moim poziomie.


Po prostu ty nie potrafisz myśleć. Ja się nie wywyższam, stwierdzam tylko, że ty masz braki.

Ogólnie to masz racje, proponuje wymazać historię. Po co w ogóle o niej pamiętać i uczyć. Tylko "nie zapomnij zapomnieć" za 10 lat o
  • Odpowiedz
@malinq: Jak wyżej, mam nadzieję, ze za 10 lat to samo będziesz mówić o ruskach, ze nie są nic winni temu, ze napadali na Ukrainę 10 lat temu. Przecież to było 10 lat temu to kogo to już obchodzi? Zal mi was :D dobra nie chce mi się już dyskutować tych #!$%@?, bo niedziela jest. Szczekajcie tu sobie dalej między sobą.

P.S. Obrazek ma już 110 plusikow, a będzie duz wiecej.
  • Odpowiedz
Jak wyżej, mam nadzieję, ze za 10 lat to samo będziesz mówić o ruskach, ze nie są nic winni temu, ze napadali na Ukrainę 10 lat temu. Przecież to było 10 lat temu to kogo to już obchodzi? Zal mi was :D dobra nie chce mi się już dyskutować tych #!$%@?, bo niedziela jest. Szczekajcie tu sobie dalej między sobą.


@putabarca: nie odpowiedziałeś na nic co napisałem, rozumiesz po polsku patrioto-idioto?
  • Odpowiedz
@malinq: nie wie co odpowiedzieć i uciekł, zawsze to robią. Wiesz "szkoda mi na was czasu psy", a potem uśmiecha się taki do siebie w lustrze i okłamuje się, że nie ma kompleksów i jest inteligentny xD
  • Odpowiedz
@Nemrod: ciężko bo Ukraina do tej pory była biedna jak mysz kościelna a co dopiero mieli myśleć o wojowaniu, jeśli jednak by się prześledziło ich całą historię to by się okazało że wcale to nie jest pokojowy naród tybetańskich mnichów i przy odpowiednich środkach potrafili dać do wiwatu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@putabarca: No to dajesz - rozmawiamy oczywiście o Ukrainie od 1991 r. (skoro na obrazku jest też Izrael).

@Nemrod: czemu o historii Ukrainy chciałbyś rozmawiać od 91 xd
Już to mówię całkiem w oderwaniu od tego obrazka, po prostu nie żartujmy sobie. W gorących już wisi jeden wpis, gdzie wykopki nagle bronią Ukraińców i kultu Bandery (który krytykuje nawet UE, tzn. 0rzed wojną to robiła), a teraz ktoś mówi, żeby
  • Odpowiedz