Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cyberchosnek: fajny twój wpis i tym młodym pokoleniu ukr które nie ma nic przecież wspólnego z wolyniem. chcesz poczytać o nowym pokoleniu znajdź sobie nawet ogólnodostępne artykuły z odessy z 2014 roku. dla ułatwienia podam że możesz wpisać obok fraz również dom związków zawodowych co ułatwi poszukiwania. polecam odnaleźć otworzyć artykuł ze zdjęciami z miejsca kaźni swoich rodaków. może to coś da do myślenia tobie i tobie podobnym. czasy się zmieniają
@malinq: wy tu dalej szczekacie? Ja #!$%@? xD
A co ci mam odpowiedzieć marna jednostko? Zobaczmy:

...I oczywiście masz na to dowód, bo przecież nie #!$%@?łbyś głupot bez pokrycia


Tak samo jak ty nie masz dowodów na to, ze tak się nie stanie.

Jesteś głupi, bo się nie uczysz, twój ojciec nie ma nic do tego. Tak samo dzisiejsi Ukraińcy nie powinni być karani za grzechy przodków. Chyba, że uważasz, że
@micomak: No ale nadal nie ma odniesienia do mojego pierwszego posta więc co z mi po twoim zrozumieniu jak ignorujesz co piszą mądrzejsi od Ciebie i #!$%@? swoje głupoty z zakutego zakompleksionego małomiasteczkowego łba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: z mądrym to bym podyskutował, ale patrząc po twoim poziomie wpisów, gdzie tylko potrafisz obrażać to, nic tu po mnie... dopiszę tylko co idealnie pasuje do ciebie "kozak w necie, p... a w świecie". Jedno wielkie z ciebie xD
Tak samo jak ty nie masz dowodów na to, ze tak się nie stanie.


@putabarca: Ty* - to po pierwsze robaku co po polsku nie umie pisać.

Po 2. nie wiem czego uczą w Rosji, ale w Polsce uczą, że ciężar dowodu leży na stawiającym tezę, więc jak stawiasz tezę o zagrożeniu ze strony Ukraińców to Ty masz mieć na to dowód, a nie oczekiwać od innych, że będą Ci udowadniać,