Wpis z mikrobloga

Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wiadomości w radiu voxfm. Prezenter opowiada jak znaleziono porzuconą małpę na działkach, i w trakcie gdy o tym mówił puścili odgłosy małp. Powrót do audycji po wiadomościach i tam podobnie, dwóch debili udaje małpy na wizji :/.
Niestety, w robocie jest tylu fanów tego kretyńskiego radia że zmiana na inny kanał nie ma sensu, bo zaraz znowu zmieniają na to gówno.
Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.

#pracbaza #zalesie #radio
picasssss1 - Vox FM to radio dla debili.
Siedzę sobie w robocie i akurat puścili wia...

źródło: comment_1659676478UtSWBEilMDKj9AW6AYH3Oe.jpg

Pobierz
  • 122
nie wiem czy to na vox czy innej rozgłośni ale jest taki durny program gdzie dzwonią ludzie którzy się puścili na lewo a potem proszą prezentera aby pomagał im przepraszać. Osoba przepraszana ma do wyboru wspólną kolacje albo 50 pln takie konkretne zeszmacenie na wizji


@MirkoMax: powiedz, ze to zmyśliłeś. Proszę...
Czasami czuję się przez to jak więzień w Guantanamo którego torturuje CIA, meh dobrze że piątek.


@picasssss1: Byłem 3 tygodnie w areszcie śledczym w Zielonej Górze i tam od 10:00 do 22:00 to puszczali z betoniary ( _)
@picasssss1 zgłoś anonimowo do Zaiksu albo innego Stoartu/ZPAVu, że muza leci bez opłaty dla nich. Przyjdzie kontrol, Januszex zabuli albo mu pogrożą karą i zabroni puszczać. Problem solved ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja kiedyś w robocie podłączyłem do radia swój pendrive i wszyscy musieli słuchać 17 minutowe Dogs Pink Floydów xD


@ruskizydek: ja kiedyś zripowane stacje radiowe(wraz z "prowadzącymi") z gta 4, w aucie woziłem. xD
słuchałem, i jechałem. miodzio.
a serio, to na codzień tok.fm, złote przeboje, rmf classic.
reszta na plasterki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@picasssss1: wszystko jest lepsze od słuchania tej samej playlisty od 20 lat okraszonej paroma utworami z aktualnych list przebojów, puszczanych regularnie co 2 godziny, jeszcze na takich ustawieniach equalizera czy jak to sie tam fachowo zwie, że wszystko brzmi jak smęt, jak to jest w rmf xD
a tak poza tym to większość polskich speakerów sie powinno zesłać do gułagu