Wpis z mikrobloga

Mam problem z sąsiadem. Wprowadziliśmy się niedawno, potem się okazało, że granica przebiega tak jak na mapach w urzedzie, ale już co do bryły budynku nie ma tam szczegółów. Najgorsze, że w ogóle z nim się nie da dogadać, bo to taki starszy gość i raczej nie zależy mu tak jak nam. Nie wiem jak to rozwiązać, możecie coś podpowiedzieć?

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci #warszawa #polska #prawo #prawokarne
teddybear69 - Mam problem z sąsiadem. Wprowadziliśmy się niedawno, potem się okazało,...

źródło: comment_1659632599zFyYPk3O6LhD3eBjI3kwYS.jpg

Pobierz
  • 193
@buonaparte problem jest taki, że już dwa razy tam byłem i chciałem to pokojowo rozwiązać, ale za każdym razem mnie straszy, zamiast na spokojnie to ustalić


@teddybear69: Pójdź jeszcze raz i powiedz, że chcesz się spotkać spokojnie na mieście przy świadkach ze strony ojca i kuzynki ze strony matki po ojcu.

@teddybear69: Dobrze robisz, że nie odpuszczasz. Musisz coś tam tego i dać mu do zrozumienia, że tak nie możliw…
Inna byłaby sytuacja gdyby to on miał rację, ale to Ty ją masz i tu nie ma co za bardzo rostrząsać tylko trzeba działać tak aktywnie jak działasz. Skoro wiesz, że tak ma być to nawet się nie zastanawiaj. Rób tak żeby było dobrze i wtedy sąsiad musi coś zrobić jak Ty
To jest proste dziadek musiał robić obiad kiedy zaczął padać deszcz.Zamiast kupić taśmę izolacyjna a potem dopiero zacząć chodzic do sklepu Mirek szuka już pomocy na wykopie tak jakby to była sprawa nie do rozwiązania.