Wpis z mikrobloga

Mam problem z sąsiadem. Wprowadziliśmy się niedawno, potem się okazało, że granica przebiega tak jak na mapach w urzedzie, ale już co do bryły budynku nie ma tam szczegółów. Najgorsze, że w ogóle z nim się nie da dogadać, bo to taki starszy gość i raczej nie zależy mu tak jak nam. Nie wiem jak to rozwiązać, możecie coś podpowiedzieć?

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci #warszawa #polska #prawo #prawokarne
teddybear69 - Mam problem z sąsiadem. Wprowadziliśmy się niedawno, potem się okazało,...

źródło: comment_1659632599zFyYPk3O6LhD3eBjI3kwYS.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
@muadzik
Oprocz tego ludzie... kurcze kojarze ze byla jskas z tym akcja ale nie kojarze oryginalu skad to sie wzielo. Moglbys (albo ktokolwiek kto kojarz) podeslac link do zrodla gdzie padlo te ostatnimi czasy modne haslo?
  • Odpowiedz
Swoją drogą #!$%@? sprawa, że nie można już kogoś wyzwać na pojedynek i przy obopólnej zgodzie takiego rozwiązania zakończyć sprawę posługując się pistoletami, czy jakąś bronią białą i nie mieć później problemów o zabójstwo, albo uszczerbek na zdrowiu oponenta. #!$%@?.


@Glikol_Propylenowy: zgadza się stare zasady, a nie jakieś sądy
  • Odpowiedz
@death070: nie no sądy są jak najbardziej w porządku, tylko takie pojedynki byłyby czymś. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyobrażasz sobie jak wyglądałby pojedynek jakichś osób publicznych? Przecież to cały narodowy pewnie by przyjechał to oglądać i jeszcze wykupił bilety ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@teddybear69: „w bryle budynku nie ma szczegółu” Trza było pisać że na drugie piętro nie ma schodów i sąsiad nie chce żebyś mu przez mieszkanie przechodził do swojego. Geodeta pomoże
  • Odpowiedz
@Miijjii: jesli budynek był budowany dawno przed zmiana przepisow to moze zostac jak jest, w rodzinie mam budynek ktory stoi max 1,5metra od granicy i w dodatku są okna na płot i nikt nie karze nic wyburzać
  • Odpowiedz