Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że popularnością cieszy się #usa. Tak się składa, że kilka lat temu mieszkałem tam przez 4 miesiące. Prawie cały czas spędziłem w Kalifornii, ale odwiedziłem tez Nevade, Utah i Arizone a zakończyłem odwiedzinami Nowego Jorku.

Jeśli będzie zainteresowanie to mogę opowiedzieć Wam jak wygląda życie tam, czym się zajmowałem, jacy są Amerykanie na co dzień etc.

#turystyka
Pobierz dangel__ - Zauważyłem, że popularnością cieszy się #usa. Tak się składa, że kilka lat...
źródło: comment_1659606346qDXwh9wgkmzHLk4NrOzaRp.jpg
  • 10
@dangel__: jesteś ze Stanów to pewnie znasz i uznajesz powiedzonko: "ignorance is bliss" haha
Ale tak na poważnie, trzeba zdawać sobie sprawę z tego co się wie i tego co się nie wie, życie jest wtedy łatwiejsze
@dangel__: @laporte: to zawsze jest zabawne w internecie: gdy ludzie którzy mało wiedzą o danym miejscu chcą się o nim wypowiadać. Na przykład OP jak długo był w Nevadzie? żeby coś wiedzieć o tym stanie to trzeba krew wysączyć i rok lub dłużej być, a nie kilka tygodni w hotelu pospać (a prawdziwe Las Vegas to jest poza stripem)
@animuss: zgadzam się że OP myśli że wie wszystko o USA a tylko liznął ameryki.
Myślę że OP może się podzielić swoimi wrażeniami, i pomóc komuś kto chce jechać na wakacje do USA, ale on oferował że powie jak tam wygląda życie, i jacy są amerykanie, a on tego nie wie po 4 miesiącach.