Wpis z mikrobloga

Widzieliście że na #tinder jest takie zjawisko że laska naciąga faceta na drogą knajpę? Ja pierdziele jak można być tak bezczelnym. To jest gorsze niż #!$%@?, gorsze niż złodziejstwo. To jest dawanie ułudy szansy na miłość w zamian za kotleta z ziemniakami. Czasami kobiety są straszne.
#blackpill
Pobierz AlfredoDiStefano - Widzieliście że na #tinder jest takie zjawisko że laska naciąga fa...
źródło: comment_1659558993VtUdFeWDWdKRkkYoskbcHW.jpg
  • 30
@AlfredoDiStefano: Im wiecej takich jak Ty, tym wiecej tinderowych sciekow nauczy sie, ze facet to nie służący.

"Atrakcyjne dziewczyny kosztuja" - kosztują to dziwki. Laska, ktora liczy na zapłatę za cokolwiek to dziwka.

Prawdziwie atrakcyjne dziewczyny to takie, ktore tego nie oczekują, ale to dostają, bo na to zasługują swoją osobą, wspieraniem faceta i traktowaniem go z szacunkiem. I coraz wiecej facetow zaczyna to dostrzegać, wiec nacieszcie sie tinderówy, bo czas
@AlfredoDiStefano: nie wiem jaki był sens tego posta. Dostać przyklask od przegrywow?
Babka wydaje sie sądząc po stylu pisania w porządku.
Jak dla mnie strasznie żałosne te twoje wysrywy.
Skoro jak twierdzisz - dobrze zarabiasz, to byś #!$%@? nie dał o jakieś śmieszne 300 zł.
Jeżeli to twoje wypociny, to polecam się na terapię jakąś wybrać, bo strasznie jesteś konfliktowy i na siłę szukasz problemów.