Wpis z mikrobloga

Ja tez umawiam się na takie randki, na których dziad płaci za mnie. Nie uważam tego za złe


@rozowyslonikx: Oszuiwanie ludzi nie jest złe? xD

Bez obrazy, ale bardziej szanuje prostytutki, bo one w sumie mają odwagę rozebrać sie przed obcym typem i jednak wykonują swoją prace xD A ty zasadniczo okłamujesz ludzi dla korzyści majątkowych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
miem być obiektywna.


@rozowyslonikx: Akurat takiej jak ty przydałby się tydzień u pana Castro (to ten co 3 świnki przez 11 lat więził). On tez nie uważał tego za złe. Dobralibyście się jak w korcu maku.

"Smakowały naleśniczki? To jeszcze pokaże ci małe pieski w piwwnicy, obiecuje, że nic złego sie enie stanie"
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Piękne. Dopóki niezrozumiałe dla mnie podejście, że 'facet powinien mieć gest' (w stosunku do obcej baby!) będzie pokutować w społeczeństwie, dopóty znajdą się księżniczki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@rozowyslonikx: klient powinien wiedzieć za co płaci więc jeśli powiesz im od początku że chcesz się tylko nażreć ich kosztem i nigdy więcej się nie odzywać to w sumie ok. Ludzie płacą za różne dziwne rzeczy i dopóki nie są oszukiwani wszystko jest ok.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Ale masz świadomosc że ci goście idą z Tobą na randkę, bo liczą na dalszą znajomość, prawda? Bo są samotni i szukają partnerki. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, sama nie chcesz dalszej znajomości, to Twoje zachowanie jest moim zdaniem zasługujące na potepienie/pogardę
  • Odpowiedz