Wpis z mikrobloga

@abyssos666: Bo samo jedzenie mniej to #!$%@?, za zszedłem ze 107 na 95, ale dieta i silka plus cardio 3-4x w tygodniu i mam teraz budowę jak facet, brzucha brak a mięśnie fajnie rozbudowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@filigranowylolek: liczenie kalorii na fitatu, brak specyficzne diety. Siłownia trening siłowy i duuuzo cardio w postaci rowerku stacjonarnego i roweru po prostu który mega polubiłem :-) dwa zakupy rowerów w ciągu 3exh miesięcy :-P
@drogba90: graty!
co pijesz przez te 23h postu?
Ja jestem na IF 20:4, przez te 20h pije tylko wodę i jedną kawę bez cukru. Też mam taki sam wzrost i wagę :D ale u mnie waga zawsze była w okolicy 80 (życiowe max, to 84). IF wprowadziłem tak w sumie dla jaj (dużo wygodniej, bo mniej czasu poświęcam na robienie posiłków i zmywanie naczyń), jem w godzinach 17-21 i o dziwo
@Gnojokok 2l coli dziennie, do tego litr energetyka plus chipsy, czekoladki, plus duze sniadanie, obiad, kolacja. Pewnie z 5k kalorii by się uzbierało.


@drogba90: czuje scieme w tym wpisie skoro tak liczysz niby kalorie , a mylisz że to żarcie które opisałeś ma tylko 5k kalorii