Wpis z mikrobloga

@mlodyernest: jak tak to pamiętaj że mięśnie ważą mniej więcej 2 razy tyle co tłuszcz. To że jesteś ciężki nie znaczy że jesteś gruby. Chyba że rzeczywiście się zatłuściłeś od jakiegoś oszukanego białka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak tak to pamiętaj że mięśnie ważą mniej więcej 2 razy tyle co tłuszcz. To że jesteś ciężki nie znaczy że jesteś gruby.


@j3sion: tak sobie powtarzam non stop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drogba90: dawaj zdjecia byku. ja 1.5 roku tylko 30 kg, ale szczerze, nie czuje sie jakos mega lepiej. zwlaszcza liczylem na utrate cyckow, a tu dupa, chyba mam ginekomastie i uja mi da to odchudzanie, kompleksy zostana.

no chyba ze magicznie jak schudne jeszcze z 15 kg (aktualnie 94 przy podobnym wzroscie) to i biust pojdzie w cholere.
  • Odpowiedz
@drogba90: Gratuluje! Na pewno wymagało to masę poświęceń. Też redukuje tylko że ja z 95kg (max 105kg ważyłem przy 183cm)
Teraz najważniejsze to utrzymać już na zawsze, nie wrócić do starych nawyków. Chyba najcięższy etap bo trzeba całe życie.
Powodzenia!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drogba90: Czytałem kiedyś o takim sposobie żywienia ale ja to chyba coś z cukrem mam bo 3 czy 4 godziny u mnie bez zjedzenia to czuje się jakbym miał zaraz wykitowac, ssanie w żołądku, na oczy mi idzie takie coś dziwne i muszę zjeść bo inaczej yo nie funkcjonuje, kiedyś ważyłem 128kg zjechałem na 86 kg w 3 lata albo i krócej ale to nerwica mi towarzyszyła i zdarzalo się
  • Odpowiedz