Wpis z mikrobloga

@KOLEGAMAMY: nie jestem ekspertem, nie twierdze ze czeka nas kryzys deweloperów i myśle ze Warszawa będzie ostatnia co do kryzysu deweloperskiego. Po prostu podałem przykład z budowy z życia wziętego, bo sam nie do końca wierze w spadki. Nie chciałbym spadków, bo sam kupiłem niby na górce, no ale zobaczymy co nam przyniesie q3 q4 :D
@pieczony_szczur_z_ogniska: auto w leasing się bierze jak masz mieszkania na wynajem bo wtedy nim za darmo jeździsz. Wyzywasz innych od biedakow a sam nim jesteś. Twoje biznesy nie generują co najmniej kilkunastu milionów i nie potrafisz zarządzać finansami. Trzeba było wziąć kredyt i mieszkania na wynajem. Weź zacznij uczyć się od najlepszych i otwórz swój biznes. 17k na miesiąc co drugi piętnastolatek ma.
To ze Ty zarabiasz minimalna i zyjesz jak biedak nie znaczy ze inni tez tak zyja.


@pieczony_szczur_z_ogniska: :D
Mocne słowa jak na typa, który 30% dochodów wydaje na leasing auta i dlatego twierdzi, że 17 to mało. Wyglądasz jak biedny Seba z wioski, co się dorobił i dlatego "musi" sobie zrekompensować biedę z dzieciństwa. Chcesz tyle wydawać na auto to wydawaj, ale najpierw się obudź i powiedz sobie "zarabiam dużo, ale
Ja mam czas na opierdaIanie sie w pracy normalnie. Nie kazdy jest niewiolnikie jak Ty


@pieczony_szczur_z_ogniska: ty pokazujesz mentalność niewolnika. Jakbyś ciężko pracował uczył się i nie marnował czasu to twoje biznesy by generowały setki milionów i wtedy mógłbyś pisać o innych biedaki a tak sam masz mentalność biedaka bo nic nie robisz z swoim życiem