Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: dobra, to inaczej - po co taki wpis i ankieta? Potrzebujesz, żebyśmy tutaj pogłaskali się wszyscy po jajkach, a Tobie powiedzieli "anon, to prawda. W tym kraju nie da się żyć nawet jak zarabiasz 3 * średnia krajowa, wszystko do dupy, a ci co głosowali "dużo" to skrajna biedota bez ambicji, gardzimy nimi"? Takie wrażenie po Twoich komentarzach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pieczony_szczur_z_ogniska: kolego, pracuję w IT, mnie nic nie piecze :) Radzę sobie, dziękuję. Po prostu mnie to mocno rozbawiło, spójrz na swoje zachowanie, nie brzmisz na dorosłego człowieka tylko na jakiegoś frustrata bo nikt cie nie głaszcze za ładne zarobki tylko ludzie wytykają Ci błędy w zarządzaniu budżetem
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Normalny, zrównoważony człowiek przeprowadziłby taką rozmowę:
OP: w Warszawie zarabiam 17k i wychodzę na 0
X1: słuchaj, wydajesz 5k na auto. Jakbyś zarabiał 30k to też możesz wszystko wydać i wychodzić na 0. Spokojnie możesz wydawać mniej, żeby trochę zaoszczędzić.
OP: przemyślałem, ale mi zależy mimo wszystko, żeby mieć dobre auto. Godzę się na to, że nie mam oszczędności i przyznaję, że jest to konsekwencja wyłącznie moich działań.

Co robisz
  • Odpowiedz
Wszyscy tu karmią trolla, który musi się dowartościować tym, że ma drogą furę i żyje jak bogol, jednocześnie nie mając w głowie nic więcej niż kasa. Wyśmiewając innych, że żyją skromniej albo mają inne wartości niż droga fura pokazujesz że jesteś biedny, ale umysłowo.
  • Odpowiedz
@ashwaganda: To ze Ty zarabiasz minimalna i zyjesz jak biedak nie znaczy ze inni tez tak zyja. Otworz oczy, rozejrzyl sie dookola. Podnies kwalifikacje i moze tez kiedys bedziesz zarabial jakies normalne pieniadze


@pieczony_szczur_z_ogniska xDDDDDd 17k bedzie duzo jak skończysz gimbaze i znajdziesz prace, kto na te baity odpisuje....
  • Odpowiedz