Wpis z mikrobloga

Co wg Was projektant miał tu na celu dając kostkę granitową?


@Drzamich: odpowiadam:

wszystkie wyjazdy z posesji są tam z takiej kostki - wygląda to ładnie i estetycznie

PS - a jeżeli masz problemy z dedukcją to zapraszam do szkoły podstawowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@manjan: no już nie p*****l, że po kostce nie można jeździć, jakby to były jakieś głazy narzutowe xD Mogłoby to być lepiej rozwiązane, ale bez przesady. Na rolkach przejedziesz, a ten rowerem sensownie nie przejedzie. XDDD


@Zefir_Zdobywca: Nie każdy ma rower "góral" który dostał na komunię
To załóż #!$%@? rolki i przejedź przez to. Albo weź deskorolkę. Cokolwiek co ma małe kółka.


@Vetinari: A akurat z rolkami to się zgadzam, bo jeżdżę często i faktycznie muszę przeskakiwać przez różne przeszkody czasem xD Ale w przypadku roweru nie powinno być problemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nova24: Tak, pierwszy raz, a co? Mój przejedzie bo ma opony 40 mm z dużym bieżnikiem, ale w niektóre szpary między kostkami szosowa opona spokojnie wejdzie

@Drzamich: mam oponę 25mm, spokojnie przejadę po takiej nawierzchni
@Drzamich: Emerytki na składakach jakoś po tym przejadą i ja nawet bym nie pomyślał że coś nie tak, no ale super turd the pologne nie da rady na swoim rowerku z 20mm oponkami xD moze kup sobie rower przystosowany do jazdy po mieście a nie wszystkich dookoła chcesz ustawiać
@Drzamich lepiej by chyba było jakby w Polsce robili ścieżki rowerowe tak, że robią szerszą drogę asfaltową przeznaczoną dla aut i na jej skraju wydziela się pas dla rowerów. W Holandii tak chyba robią
@Drzamich: @manjan: a może dlatego, żeby pedalarze w spandeksach na swoich "szosufkach" nie #!$%@? 50 po takiej ścieżce, tylko zwolnili, bo to że oni widzą auto (I HURR DURRR MAJO PIESIEŃSTFO) nie sprawia, żeto auto ich widzi, zatrzyma się przed nimi, a urazy głowy i kręgosłupa leczy się dłużej, niż trwa radość z "mania racji"?
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@tellet: ale oni "mają pierwszeństwo" zawsze. pamiętaj, wystarczy przytoczyć przepis i już cała reszta prawa nie obowiązuje, bo ten jeden przepis zezwala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja to czekam, aż jakiś rowerzysta weźmie przepis o wolności działalności gospodarczej mówiący o tym, że po zarejestrowaniu firmy i wpisie do GUS można od razu prowadzić działalność.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zefir_Zdobywca: ponad 70 komentarzy, a nikt nie podał sensownego powodu. Zamiast tego są rady aby kupić inny rower jakby to miało jakoś cudownie sprawić, że ta kostka zacznie być sensowna.

rowerzyści, rolkarze i jeżdżący hulajnogami w nosie mają zasadę ograniczonego zaufania, realia pokazują, że co drugi z nich jeździ na trybie nieśmiertelności "bo mam pierwszeństwo"

Jak jedziesz samochodem, to zwalniasz przed każdym wyjazdem z posesji w myśl zasady ograniczonego zaufania?
@manjan: Wciąż najlepsze jest jednak to zdziwienie, gdy ustawa jednak fizyki nie wyłącza i #!$%@? w kawał blachy mając na sobie tylko gumowy strój i cieniutki rowerek, dalej jest bolesne i może ich zabić xD