Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że teraz na wykopie jest trend "hehe, patrzcie, nie jestem jak normiki, zrobiłem wesele na trzy osoby", ale szczerze polecam każdemu na spokojnie to przemyśleć, to jedna taka noc w życiu (jak dobrze pójdzie), zwyczajnie fajnie się ją spędza w gronie najbliższych osób, które nam dobrze życzą i chcą się z nami z tej okazji pobawić.


@pianinka: A ja polecam każdemu rozważyć ten temat według własnej osobowości, upodobań, preferencji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie wszyscy mają starych o których muszą się martwić czy będą kupować garnki za 10k.

@hurin: za to powinni się zmartwić że #!$%@? 30k+ na imprezę dla ludzi których widzą kilka razy w życiu. Tu pojawia się dylemat, co jest głupsze ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@hurin u nas jest taka sama tradycja, starzy zapraszają kogo chcą z rodziny a nasi znajomi na pół między rodziny i starzy płacą
  • Odpowiedz
Ale luksusy! Na moim weselu w domu rodzinnym byłem sam, bo ksiądz i narzeczoną łączyli się przez Teamsy. 25 minut roboty, ksiądz dostał Blikiem 350 zł, ja se poszedłem do Żabki na kanapkę Cesar za 8,99 zł a żona nie wiem nawet. I było super, wystarczająco dobrze się bawiliśmy:)


@fan_comy: Dom rodzinny? Ale luksusy. My robiliśmy wesele 100 osób na bagnie. Do parafii księdza było 80km to wzięliśmy mietka alkoholika, który
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy: to jakie są te relacje nie determinuje tego, czy mi pasują. Z pewnymi relacjami po prostu nie da się nic zrobić i trzeba pogodzić się z tym, zamknąć ten rozdział i iść do przodu. Ale raczej każdy woli mieć lepsze relacje ze swoimi rodzicami, niż gorsze. Złe relacje z bliskimi zostawiają ślad na człowieku do końca życia
  • Odpowiedz
A ja polecam każdemu rozważyć ten temat według własnej osobowości, upodobań, preferencji i możliwości finansowych


@vinath: Nic z tego nie wyklucza tego, co napisałam wyżej. Tym niemniej, to jest dla większości ludzi wyjątkowy dzień choćbyś się zapierała rękami i nogami i z mojego doświadczenia wiele osób zwyczajnie żałuje po latach, że potraktowało go po łebkach. Ot, przyjacielska rada od kogoś, kto musiał już kilka wypłakujących się koleżanek pocieszać, a i sama
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Głównie skład, tańsze garnitury to w większości poliester

@Pankuronium: budżetowe Vistula za kilkaset złotych mają taki skład:
Materiał: 100% Wełna super 120's;
podszewka: 100% Wiskoza,
podszewka rękawów: 56% Acetat, 44% Wiskoza
  • Odpowiedz
@pianinka:

choćbyś się zapierała rękami i nogami i z mojego doświadczenia


Ależ vice versa.

Polecam przeczytać je na chłodno i wyciągnąć z nich to, co dla nas wartościowe zamiast się oburzać i zaperzać bez sensu


Nie nadinterpretuj, nie wiem kto się oburza czy zaperza. Ja nie. Jeśli Ty, to okej.

Nie widzę powodu do dalszej dyskusji, to nie jest temat nad którym widzę sens się rozwodzić i tracić czas na dalsze
  • Odpowiedz
@vinath: no i ile by wyszło tej "najbliższej rodziny"?

poza tym, nie czuję niechęci do "małych przyjęć weselnych", tylko jest to dla mnie przykre jak niektórzy się licytują kto jest bardziej edgy i zastanawiam się jak to możliwe, że na tak ważną okazję nie masz zaprosić nawet tych ~10 osób na nowożeńca.
  • Odpowiedz
@hellyea: bo pokazuje na siłę bycie "innym". Albo ludzie zapominają, że to ty możesz sobie ustawić taką ceremonię i wesele jakie chcesz. Ale fakt, zapomniałem dopisać - "więzi rodzinnych/koleżeńskich".
  • Odpowiedz
@hellyea: bo pokazuje na siłę bycie "innym". Albo ludzie zapominają, że to ty możesz sobie ustawić taką ceremonię i wesele jakie chcesz. Ale fakt, zapomniałem dopisać - "więzi rodzinnych/koleżeńskich".


@kx_keytinho: No właśnie to nie jest na siłę bycie innym tylko to jest po prostu kwestia gustu i potrzeb. Czyli bycie innym od osób, które wesela lubią, zwyczajnie, a nie „na siłę pokazywanie”. Jak ktoś nie lubi powszechnie uważanej za boską
  • Odpowiedz