Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: miałem przykład że robole z firmy produkcyjnej typu jakiś nie wiem ślusarz, pomocnik operatora który wywozi wióry i pakietuje gotowy wyrób na wytłoczkach, co drugi prezentował się jako automatyk, mechatronik, robotyk. Coś jak ci słynni inżynierowie i doktorzy na pontonach. Ech, wstyd jaką dewaluację wprowadzają tacy ludzie. Jesteś robolem, to sobie bądź tym nie wiem, kierowcą tira, operatorem wózka widłowego, ale nie psuj rynku tym którym się chciało uczyć
@jakismadrynickpolacinsku: problem nie jest z lakiernikiem tylko z tym, że po usunięciu pary przyszedłeś dałeś o to #!$%@? i przyszedłeś obśmiać na wykop. Ponadto teraz głównie myślisz, że odpaliła cię z powodów czysto materialnych/checi pochwalenia się przed znajomymi, gdzie powodów mogła mieć kilkadziesiąt innych, nawet nie związanych bezpośrednio z Tobą xD

Jak widać to ona uniknęła lecącego pocisku xD
Powiedzcie mi wykopki, czy zawód lakiernik jest zły?


@jakismadrynickpolacinsku:
Jest świetny biorąc pod uwagę ile można zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale dla julek zawód niewystarczająco elitarny, musiałbyś być co najmniej tabelkowym w kopro(i zarabiać połowę tego) żebyś był godzien dostąpienia piczy.
@jakismadrynickpolacinsku: lakiernik to elita wśród roboli, bardzo szanowana fucha (jesli jesteś dobry to masz respect wśród wszystkich znających się mniej lub bardziej na rzeczy ludzi, pomiajac zawistnych łaków, którzy nie będą obiektywni).
was #!$%@?ło, ze robota ma jakieś większe znaczenie. wiadomo, jest jakaś korelacja, ale im przystojniejszy jesteś tym mniejsze to ma znaczenie (wśród wyjątków typu rozbestwiona gold digger, która interesują jiz tylko ruchania na jachtach i samolotach).
natomiast sama robota