Wpis z mikrobloga

@Marek_Rekus: kiedyś też byłem tevo zdania, ale później zrozumiałem, że dlaczego mam się wiązać z kimś na minimalnej, mając ileś tam więcej?
Wolę kogoś na podobnym finansowym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@derigen90: Gratuluję głupoty. Ponieważ żadna kobieta nie będzie z gościem który jest gorszy lub równy jej, ani szanować, w twoim modelu, musisz się starać o wiele bardziej by utrzymać tę granicę 2- 2.5x zarobkowego nad swoja babą by cię nie olała. Sam kładziesz sobie kłody pod nogi.
Jedna z nich miała nick na insta diamond_girl (czy jakoś tak) xDD

Na insta wpisany typ profilu: modelka

A dziewczyna... w mojej ocenie przeciętna.


@jakismadrynickpolacinsku: ja w liceum znałem dziewczynę która była takie 2/10 z powodu koszmarnej wady zgryzu. No górny łuk zębów wystawał dobry 1 cm bardziej do przodu niż dolny. Było to widać z kilometra i niestety bardzo ujmowało urody. Dziewczyna normalna, ale twarz - cóż, jedynie do radia.
@jakismadrynickpolacinsku: powiem ci tak...

kiedyś umówiłem się z laską która jak się przedstawiła... była managerką w międzynarodowej korporacji


gdy spytała się czym ja się zajmuję odpowiedziałem zgodnie z prawdą... że jestem stolarzem

powiedziała wtedy, że nie umawia się z robolami xD

ale nie byłem nie miły i w trakcie rozmowy wyjaśniłem, że mam własny warsztat stolarski i z jednej faktury to zarabiam tyle co ona w 3 miesiące i zaproponowała mi