Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: Nie ma w tym nic złego.

Pomimo skończenia studiów, dobrej pracy z niezłymi zarobkami N I G D Y nie patrzyłem na osobę, która pracuje w markecie/budowie/magazynie/fizycznie/itd itd. źle. Szanuję prawie każdego człowieka poza spermiarzami i atencjuszkami. To, że masz zawód lakiernik, lekarz, konserwator powierzchni płaskich, kurier nie mówi kompletnie NIC o Tobie. Ważne jest to, jaki człowiek jest niż to co w życiu wykonuje (no chyba, że morduje ludzi,
Powiedzcie mi wykopki, czy zawód lakiernik jest zły? XD Bo #rozowypasek spytał się mnie na #tinder czym się zajmuję.

Odpowiedziałem zgodnie z pawdą, że jestem lakiernikiem.
Patrzę rano i cyk, para usunięta xD

#randkujzwykopem

@jakismadrynickpolacinsku Lakiernik to wymaga jednak trochę skilla. Nie wiem ile ty zarabiasz ale generalnie lakierowanie tanie przecież nie jest. Lakiernicy chyba zle nie zarabiają. Trochę tylko robota z toksycznymi rzeczami to trochę lipa.

A co do różowych. Cóż,
@goferek: Nie ogarniasz nic, kompletnie. Facet zawsze jest skazany na siebie. On ma zająć się problemem, jak się wydarzy, on ma być samowystarczalny, jak sam sobie nie da rady to nikt mu nie pomoże, zwłaszcza baba. Takich rzeczy kazy od niego oczekuje. Więc co za znaczenie ma jej zawód? Brzmisz jakbyś szukał kogoś do dzielenia rachunków, bo isę boisz że samemu nie dasz sobie rady. Rola kobiety jest inna, większość współczesnych
@jakismadrynickpolacinsku: A czy to nie jest tak, że teraz lakiernicy zarabiają tyle (albo nawet więcej) co oskarki po prawie w jakiejś gównokancelarii? xD


@kociooka Ogólnie sporo taki specjalistycznych zawodów potrafi dużo zarobić - ale nie są "prestiżowe" albo są kwalifikowane przez karyny jako "praca fizyczna".
@Variv: I czemu masz się na to godzić, bo nie rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Korzystaj z życia, co cię obchodzi jak będzie wyglądała ich starość.


@Marek_Rekus Nie no. Nie po to siedzę na wykop.peel aby się zgadzać z p0lkami ( ͡º ͜ʖ͡º)