Wpis z mikrobloga

ostatnio grałem w FORZA horizon, żadnego wyścigu nie mogłem wygrać, co chwilę się zatrzymywałem aby podziwiać grafikę, piękne pejzaże, idealnie odwzorowane szczegóły leżącego piasku na poboczu, normalnie ideał.

  • Odpowiedz
mi to wogóle nie podoba się zbyt realistyczna grafika. Wolę starsze gry.


@Wieufel: Ja tam nie powiem, że super realistyczna grafika mi się nie podoba, ale grafika 3D z początku XXI wieku ma po prostu swój urok. Nieraz kusi mnie, żeby zagrać w konkretnego klasyka tylko ze względu na jego styl graficzny
  • Odpowiedz
chadus ex


@Boxcutter:

Teraz słyszę tę melodię w głowie i chyba będę musiał wieczorem zainstalować - ależ bym sobie takiego Gunthera zabił kill-swichem.
Jin - > chadus ex

@Boxcutter: 

Teraz słyszę tę melodię w głowie i chyba będę mu...
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: długo nie byłem na bieżąco z grami. Największym zaskoczeniem dla mnie było jak ogromną popularność mają teraz platformówki 2d, jakieś slashery typu diablo, czy takie factorio które wygląda jak z 1999 roku. Jak w sklepie przeglądałem w zeszłym roku jakąś gazetkę o grach połowa gier to miała retro grafikę, jakby 240x480 wyświetlane w HD
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: ja ostatnio zidentyfikowałem nawet problem jaki mam z żadnymi grami. Są drogie w produkcji, przez co łapią wszystkie najgorsze cechy wysoko budżetowych filmów. Są grzeczne fabularnie, mechanicznie bezpieczne, takie "korpo jałowe" i planowane na lata do przodu. (Nie dodajemy za dużo na raz by w kolejnych częściach było co usprawniać). O tym że czuje się przez nie walony na kasę nawet nie ma co wspominać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mi to wogóle nie podoba się zbyt realistyczna grafika. Wolę starsze gry.

@Wieufel:

Ja nie powiem, że nowa mi się nie podoba, ale jednak stara grafika miała coś w sobie, bardziej pobudzała wyobraźnię.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Wolałbym żeby twórcy olali troszkę grafikę a zamiast tego skupili czas i fundusze na world-buildingu, mechanikach i replayability. Komu jest potrzebna super grafika, jak gra jest dobra to ma 20 lat i i tak grasz co roku
  • Odpowiedz