Wpis z mikrobloga

wyobraź sobie, że nie każda szkoła ma basen


@Shatter: serio myslisz ze jedyne szkoły które miały zajęcia na basenie to te które mają basen? ( ͡º ͜ʖ͡º)
przecież korzysta się z okolicznych basenów w tym celu.
  • Odpowiedz
@magliarosa:

Matematyki nauczysz się w kilka dni wytężonej pracy, wyników w sporcie nie poprawisz tak szybko bez kompleksowego podejścia do żywienia i treningu a to już nie zależy tylko od ucznia ale także od rodziców (którzy nierzadko zachowują się jak idioci). Poza tym w niemal każdym sporcie wyniki są uzależnione od naturalnych predyspozycji, np wyższym osobom łatwiej dalej skoczyć czy szybciej biec a tabelki, które pamiętam miały konkretne czasy na
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki: Po co komu lepszy w-f, lepsze zajęcia, indywidualny plan zajęć, pomaganie uczniom by byli sprawniejsi i chętniejsi do ćwiczeń? Lepiej dać nakaz.

To samo jest z wojem przymusowym. Stawiaj się i odbębniaj głupie malowanie kół farbą albo śniegu na biało, bo masz nakaz. Jakości to nie podwyższa, ale tępe mózgi rządzące sowieckimi krajami i mentalnością właśnie tak mają.
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki: Śmieszne jest w tym wątku nazywane innych grubasami tylko dlatego, bo nie lubią WF-u, tak jakby 35 minut lekcji (45 minut odjąć 10 minut na sprawdzenie obecności i sprawdzenie czy ktoś ma strój) magicznie sprawiło, że uczeń schudnie, bo przecież uczeń wcale po zajęciach nie będzie mógł jeść tony słodkiego żarcia, a co za tym idzie, jego aktywność fizyczna pójdzie na marne. Ciekawy jestem, czy w polskiej szkole znalazłaby
  • Odpowiedz
no dobra niech wf będzie trudny do ominięcia ale coś za coś, np. wuefmeni powinni uczciwie przyznać, że piłka lekarska nie leczy
  • Odpowiedz
ocenianie na podstawie predyspozycji fizycznych jest krzywdzące


@smk666: dlatego od tej pory wszyscy powinni dostawać złote medale na igrzyskach xD

Na podstawie predyspozycji psychicznych, intelektualnych jest ok czy też nie? xD
  • Odpowiedz
@uriel_ck: TY SIĘ #!$%@? TERAZ OŚMIESZYŁEŚ BO WYCIĄGASZ WNIOSKI NA PODSTAWIE FILMOW Z YT. ROZUMIESZ TO, CYMBALE? @hamuj_sie_hamuj_sie ale się zesrałaś ((oo)) uważasz, że osoba która siedzi przed tv i oglada netflixa, będzie tak samo sprawna jak osoba która hobbystycznie uprawia sport? Nie martw się, też mam kilogramy ponad normę, ale wiem, że sport rozwija, uczy dyscypliny, hartuje ducha, uczy zdrowej rywalizacji, sport to zdrowie.
  • Odpowiedz
Ja zawsze byłem tym grubym dzieciakiem, mimo że jadłem tylko to co matka robiła w domu. Jak nie zjadłem wszystkiego to był #!$%@?. Regularnie rozdawałem w szkole kanapki, bo nie byłem ich w stanie przejeść a za przyniesienie do domu groził, a jakże - również #!$%@?.


@smk666 to jest akurat grupa patola i 2 z wf jest tu najmniejszym problemem
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki: Nie ćwiczyłem od liceum i nie żałuję, w dorosłym życiu sam zdecydowałem się na siłkę, sam się motywuję i nie jeżdżę na wózku. Poziom lekcji jest zenadny i zmiany należałoby zacząć właśnie od nich...
  • Odpowiedz
@visas: Wydaje mi się, że to jest kwestia indywidualna nauczycieli w jaki sposób prowadzą lekcję wf-u.
Natomiast do rodziców i dyrektora należy obowiązek kontrolowania tego czy na lekcjach wf-u cokolwiek się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz