Wpis z mikrobloga

@Almost_a_wizard: xD

Nie tylko gry zespołowe, ale generalnie gry techniczne, natomiast wszystkie zespołowe takie są.

Bieganie szybciej, jeżdżenie szybciej, podnoszenie więcej - to każdy debil może z czasem.
Zauważ, że płaczki zawsze narzekają na gry zespołowe, a chwalą się rzekomo uprawianymi innymi sportami.
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki hmmm a może byśmy tak coś zrobili żeby dla młodzieży sport i lekcje wf były atrakcyjniejsze...?


#!$%@? tam, zakaz zwolnień

@visas: Np apke do wf-u gdzie można trening zrobić w kolejce do maka zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to by sie dopiero ucieszyli
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki: ja bym w ogóle usunął WF ze szkół bo po co to jest? Jak ktos jest tucznikiem to i tak nie cwiczy bo ma #!$%@?. A dla kogos kto jest wysportowany to zmarnowany czas bo zamiast siedziec po 7h w szkole mogliby uczestniczyc w treningu w jakims klubie. Dla rodziców oczywiście najwygodniej jest jak szkola zajmie sie wychowaniem fizycznym dziecka zeby oni mieli jak cos czuste ręce.
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki hmmm a może byśmy tak coś zrobili żeby dla młodzieży sport i lekcje wf były atrakcyjniejsze...?


#!$%@? tam, zakaz zwolnień

#!$%@? niech siedzą bo nieatrakcyjne. #!$%@? , że wf to lekcja jak każda inna, niech se jeszcze wezmo zwolnienie z matmy bo każdy ma kalkulator w telefonie a matma jest w #!$%@? nieatrakcyjna. #!$%@?
  • Odpowiedz
@Sultanat_Muszelki: wspolczuje dzieciakom. Biorac pod uwage co sie dzieje teraz, to raczej nie spodziewam sie, ze ktokolwiek zada sobie odrobine trudu, by chociaz te lekcje zmienic w cos ciekawego, co faktycznie moze zarazic sportem.


Ja współczuję osobom piszące takie wysrywy. Grube świnie Muszą mieć atrakcje haha
  • Odpowiedz
@visas: w rzeczy samej, w maturalnej pyk zwolnienie na cały rok, chodząc na siłownie z 4 razy w tygodniu, bo jakaś #!$%@? gimnastyka na wfie demotywowała mnie do uczęszczania na te zajęcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sultanat_Muszelki: no już widzę jak to działa. Kiedyś miałem zwolnienie z wf-u przez astmę. Jak się okazało zapomniałem też inhalatora. Ale pani wfistka powiedziała, że ona w dupie ma moje zwolnienie i mam robić bieg 3x dookoła parku.

Cóż powiedzmy, że miałem teleport do szpitala.
  • Odpowiedz
@Bover: Chcesz mi powiedzieć że sporty „nietechniczne” to „rzekome” sporty i jak ktoś woli np biegać i pływać to już nie sport a rzekomy sport bo nie odbija piłeczki? Okej Seba xD

Kazdy kretyn przy odpowiedniej ilości wprawy nabierze tez umiejętności odbijania piłki a jak w każdym sporcie najlepsi będą tylko nieliczni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smk666: nie jest krzywdzące ani trochę, jak ktoś jest drewnem to niech pracuje nad sobą, żeby nie być wyśmiewanym w szkole, ja tak miałem, zawziąłem się i ćwiczyłem aż w końcu zostałem jednym z najlepszych, no ale z zacięciem trzeba się urodzić i być wychowywanym w domu, w którym mówi się, że ciężka praca można osiągnąć wszystko, nie kazdemu to dane.
  • Odpowiedz
Muszą mieć atrakcje haha


@Takijuzjestem: A co w tym złego, że lekcje będą atrakcyjniejsze? To lepiej siedzieć w smutnej szkole z #!$%@? systemem edukacji, niż coś ulepszyć?

Każde zajęcia można uatrakcyjnić. Moja polonistka, i historyczka zarazem, w szkole podstawowej tak zajebiście prowadziła zajęcia, że aż chciało się czytać lektury, a cała klasa bez problemu znała wszystkich królów polski i wszystkie najważniejsze daty i wydarzenia historyczne, które przerabialiśmy. Bo ona prowadziła te
  • Odpowiedz
@smk666: U mnie na wfie ocena była wystawiana na podstawie zaangażowania danego ucznia, a nie tego ile zrobi pompek lub podciągnięć i wydaje mi się, ze takie ocenianie ma sens
  • Odpowiedz