Wpis z mikrobloga

Zawsze po spotkaniu pisze do dziadów z #tinder i #badoo którzy mi stawiają jedzenie na randkach, ze to jednak nie to (wyjątkiem były 2 osóbki), ale do tego akurat zapomniałam XD aż się źle poczułam, ale wszystko już wyjaśnione:) #rozowyslonikxrandkuje #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw
Pobierz rozowyslonikx - Zawsze po spotkaniu pisze do dziadów z #tinder i #badoo którzy mi sta...
źródło: comment_1658936182DAF4kIIXadq61qccgROibz.jpg
  • 68
@rozowyslonikx: Przestańcie się podniecać upadkiem ludzi. I to z obu stron, opki i tych facetów. Przestańcie wnosić opke na piedestał. Żenujące co wy wypisujecie! Rozumiem, że widok desperata to żenujący widok, ale wy się w tym już zatraciliście. Oczywiście nie wszyscy tacy są w komentarzach, ale widziałem pod wpisami sporo opinii, że rzekomo Opka robi dobrą robotę...Że dzięki niej może faceci się ogarną... Że to naprawi rynek damsko męski...Jest wręcz przeciwnie!
Ty, slonikowa, co usuwasz posty, już psycha sitting?
@benekxd
Dlaczego nie warto płacić takim kobietom? Skoro faceci są na tyle bogaci, by płacić sobie za tę usługę, niech to robią. Gdyby nie było zapotrzebowania na takie uslugi, nie byłoby kogoś takiego jak gejsza.
Jedyna nauka dla wykopków jest taka, żeby faceci robili takie rzeczy świadomie.
Ty, @rozowyslonikx bawisz swoich gości rozmową?
@Krynicka: Ja bym ich nie nazwał desperatami. Tak społeczeństwo zostało nauczone że facet ma płacić. Ona po prostu to wykorzystuje. Takich działań mogą być 2 konsekwencje. Pierwsza to to że faceci nie będą zapraszać do restauracji tylko na spacer, max kawę. Druga sprawa to po prostu dadzą sobie spokój z rynkiem matrymonialnym. To facet decyduje czy jest betabankomatem, kobieta nie może go uważać za taką osobę jeśli gość nie daję się
@Krynicka: według mnie takie zwiększanie świadomości jest dobre, bo to nie jest tak że jest to jakaś tajemna technika wśród kobiet, a dużo mężczyzn może być niedoinformowanych w tym aspekcie. W dodatku opka by i tak robiła to sama dla siebie, więc pokazując cały proceder chociaż ostrzeże kilka osób, a gdyby o akcji było głośno, to nawet nie kilka.

Jeśli nawet część kobiet podłapie tę technikę, to po prostu będą robić
@rozowyslonikx: twój projekt się skończy, ale opinia pójdzie w świat kierowana z wielu stron przez wiele osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie trafi się taki co zrobi zdjęcia tobie i powysyła na grupki i będzie trzeba zmieniać miasto, a nie tylko ludzi na tinderze