Wpis z mikrobloga

Zawsze po spotkaniu pisze do dziadów z #tinder i #badoo którzy mi stawiają jedzenie na randkach, ze to jednak nie to (wyjątkiem były 2 osóbki), ale do tego akurat zapomniałam XD aż się źle poczułam, ale wszystko już wyjaśnione:) #rozowyslonikxrandkuje #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw
rozowyslonikx - Zawsze po spotkaniu pisze do dziadów z #tinder i #badoo którzy mi sta...

źródło: comment_1658936182DAF4kIIXadq61qccgROibz.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowyslonikx: Lubię obserwować ten temat randkowy z punktu widzenia bliologii.
"W świecie zwierząt demonstrowanie posiadanych zasobów jest dość powszechnym zachowaniem samców. Na przykład samce kukawki srokatej łapią myszy czy niedojrzałe szczury, ogłuszają je lub zabijają, po czym oferują je samicom. Nie przekazują jednak prezentu, poprzestając na wyczekującym krakaniu i kiwaniu ogonem. Przekazanie żywności następuje dopiero po kopulacji; samica zjada prezent, co ma jej pomóc wysiedzieć jaja właśnie zapłodnione prz
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: generalnie nie pochwalam całości akcji tak bez kontekstu. Ale fakt, że jesteśmy na wykopie i tutaj mizoginistyczne gamonie klaskały uszami do "projektu Klaudiusz", a teraz te same ryje mają piękny ból dupska o podobny "eksperyment społeczny" to bardzo ci kibicuję, oby ten trzask pękających doopsk wykopków trwał jak najdłużej xD
  • Odpowiedz
@marfi: no właśnie nie maciusiu, "te same ryje" propsują j-----e spermiarzy takich jak ty :)) ale nie bój się, jeszcze z kilka lat popiszesz o mizoginach i incelach to dostaniesz seksik w nagrodę na trzydzieste urodziny :))
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Ta cała sytuacja to najlepszy bajt od dawna :D. Przecież niektóre wykopki nie wytrzymają tego nerwowo :D.


@Olivia tak by było gdyby aż 33% kobiet nie jadło na koszt zakolaków w realu. Nawet będąc baitem te wpisy przypominają im o tym ciągle.

Ona sama utrwala zepsucie. I w sobie, i w innych kobietach, które to czytają i widzą, że mężczyźni nie mają nic
  • Odpowiedz