Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx: Żebyś się tym żarciem kiedyś udławiła, chłopaki się starają, może myślą ze w końcu kogoś poznają a ty sobie eksperymenty robisz na ich koszt. Nie pozdrawiam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ForestTurtles: > dokładnie, tępa dziura już kupiła sobie gaz pieprzowy ale niech dalej się #!$%@? w bagno na własne życzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona gaz pieprzowy kupiła żeby w niedzielę rósł sobie nim popsikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak społeczeństwo zostało nauczone że facet ma płacić


@Daniell0: Nosz ku^wa, niby masz rację i można argumentować, że społeczeństwo tak uczy, ale za każdym razem, kiedy jest dyskusja o płaceniu na randce pojawia się komentarz o płaceniu za siebie. I jest przeważnie całkiem wysoko, bo ludzie go plusują czy tam lajkują. To samo w dyskusjach na żywo, łatwo o argumenty, więc staje się popularny.

I zawsze znajdzie się grono pajaców,
  • Odpowiedz
@costelo: Mordeczko ale ja jestem za równouprawnieniem. Lubię jak jest sprawiedliwie. Dlatego pół na pół to najlepsza opcja ale... Jak kiedyś pisałem że chciałbym kobietę która zarabiałaby podobnie jak ja, żeby było ja stać na płacenie za siebie, to zostałem zwyzywany od iNceli, egoistów,skąpych i że nigdy sobie nikogo przez to nie znajdę jak będę tak na hajs patrzył xdd
  • Odpowiedz