Wpis z mikrobloga

najgorsze że zaraz EA stwierdzi że zrobi grze o psie,


@Hrjk: dokladnie, obwieszcza ze to "nowy gatunek" i kazda firma musi miec swojego przedstawiciela na pc, kazdej konsoli, na telefonie, w przegladarce.... a za pol roku bede rzygał na wiesc o 567 grze tego typu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wykopowicz_ka:

Dodatek do jedynki

Widzę, że w związku z bliżej niezrozumiałym bólem dolnej części plecow u niektórych pojawiła się ta śmieszna narracja xD
  • Odpowiedz
Dodatek do jedynki vs Nowe IP ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wykopowicz_ka: gdyby Stray dostał ogólne GOTY w tym roku to byłby najśmieszniejszy rok od dawna. Dla mnie dyskusyjne jest, czy Stray powinien dostać GOTY za najlepszego indyka tego roku, a co dopiero ogólne GOTY :D
  • Odpowiedz
ja #!$%@? mam już dość o tej grze, przecież to jest dosłownie symulator chodzenia kotem bez większej głębii. Gdyby to nie był słodki kot to by nie było takiej podniety tą grą.


@Amenotejiikara: nie odpalaj (i nie patrz na oceny) gier takich jak Flower czy Journey ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: Ten rok nie jest jakoś bardzo rewolucyjny. Dostaliśmy kontynuacje Dying Lighta, Horizona, Elden ring(niewiele różni się od poprzednich gier From Software). God of war Ragnarok też nie będzie się bardzo różnił od God of war z 2018. Więc GOTY tego roku będzie zwyczajnie słaby a już na pewno słabszy od It takes two z zeszłego roku. Straya jeszcze nie skończyłem ale ta gra jest mega średnia póki co dałbym jej
  • Odpowiedz
Ten rok nie jest jakoś bardzo rewolucyjny. Dostaliśmy kontynuacje Dying Lighta, Horizona, Elden ring(niewiele różni się od poprzednich gier From Software). God of war Ragnarok też nie będzie się bardzo różnił od God of war z 2018. Więc GOTY tego roku będzie zwyczajnie słaby a już na pewno słabszy od It takes two z zeszłego roku. Straya jeszcze nie skończyłem ale ta gra jest mega średnia póki co dałbym jej 5/10. Niby
  • Odpowiedz
Elden ring(niewiele różni się od poprzednich gier From Software)


@Pazdzioch_z_Rivii: Elden Ring wciąga dupą każdą grę, która startowała do GOTY w poprzednim GOTY i gdyby wyszedł w 2021 to zgarnąłby wszystko

God of war Ragnarok też nie będzie się bardzo różnił od God of war z 2018


@Pazdzioch_z_Rivii: tutaj jeszcze nie wiadomo, ale bardzo wiele wskazuje na to samo co wyżej. Ragnarok to sequel, kto by się spodziewał, że sequel
  • Odpowiedz
Ty widziałeś zapowiedź tej gry? Nie za badzo się zapowiada na jakąś wielką rewolucję w gamingu dzięki Starfieldowi x


@Cinkito: A to musi być rewolucja? Duża gra z otwartym światem od Bethesdy. To będzie na godziny grania. I sprzeda się też dobrze mimo tego, że będzie w gamepassie.
  • Odpowiedz
@Variv: mówię, że w trailerze nie było jednej ciekawej rzeczy za którą grę by można pochwalić, wiec nie wiem czemu miałaby być traktowana jako coś konkretnego na ten rok, szczególnie jak wyszły w tym roku duże tytuły jak ER, HFW czy Ragnarok.
  • Odpowiedz
@Cinkito: Zapewne Elden Ring będzie GOTY tego roku i mógłby być GOTY zeszłego roku. Natomiast w mojej opinii GOTY powinno być w jakiś sposób rewolucyjne wprowadzać coś nowego dlatego faworyzuje It takes two. Elden ring to jest reskin dark soulsów. Nie mam żadnego problemu z Sekiro, który wprowadzał wiele nowych elementów i uważam, że był całkiem mocnym GOTY ale Elden Ring będzie takim sobie GOTY.
  • Odpowiedz
Natomiast w mojej opinii GOTY powinno być w jakiś sposób rewolucyjne


@Pazdzioch_z_Rivii: problem taki, że to pojęcie znaczy tyle co nic. Dla Ciebie to będzie oznaczać co innego, dla mnie co innego. Gdybyśmy mieli patrzyć na gry rewolucyjne, korzystające z jakichś ciekawych mechanik np. to trzeba byłoby o wiele większa uwagę przykuć do gier niszowych, bo te często eksperymentują. W zeszłym roku do głównego roku nie był nominowany np. Returnal, który
  • Odpowiedz