Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: na podstawie tego, jak ludzie parkują, stwierdzam, że społeczeństwo głupieje/dziczeje, a na 100% ludzie mają wszystkich innych w d..ie

Ostatnio kręcę się po parkingu, nie ma gdzie stanąć - ruszam do wyjazdu, żeby poszukać szczęścia kawałek dalej. Co widzę? staje gościu jakimś SUVem, pół na wąskim chodniku, pół na ulicy, a że po drugiej stronie stoi już auto, to przejazdu brak. Wysiada, ja się drę, że przecież zablokował pół
  • Odpowiedz
@testuser: a propo głupienia, dziczenia itp. Jakiś czas temu w sklepie w którym zawsze robię zakupy zrezygnowano z odblokowywania wózków pieniążkiem. Po prostu podchodzisz, bierzesz i potem odstawiasz. No i właśnie z tym odstawianiem na miejsce jest problem. Nie jesteś w stanie wyobrazić sobie co się czasami tam dzieje ...
  • Odpowiedz