Wpis z mikrobloga

na potrzeby tej dyskusji ludzie używający "w Ukrainie" są ruskimi onucami xD


@11mac11:
O, nie, towarzyszu... ja nic o "w Ukrainie" nie pisałem. Twoje projekcje o "zacietrzewieniu" również mnie nie dotyczą.
Dorzucasz jakiś wątek do dyskusji, a następnie się go czepiasz i wyciągasz wnioski, że ktoś o coś jest zacietrzewiony.

Ty masz ewidentnie problemy i ja się nie będę nimi zajmował. Od leczenia to są specjaliści, ewentualnie idź pobiegaj czy coś.
@qrak01: człowieku, ja określenie fajnopolak najczęściej słyszę/widuję kiedy wbijam na grupki/profile znajomych hardkorowych marksistów/neokomuchów czyli maksymalnie daleko od jakiegokolwiek patriotyzmu.

pogódź się po prostu z tym, że tańcując do sanah, pracując na stanowisku umyslowym średniego szczebla, ubierając się w sieciówkach inditexu i prezentując poglądy będące miksem korporacyjnego wokeismu i kryptoelitaryzmu jesteś praktycznie ucieleśnieniem fajnopolaka.

bez odbioru ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
wbijam na grupki/profile znajomych hardkorowych marksistów/neokomuchów czyli maksymalnie daleko od jakiegokolwiek patriotyzmu


@m-wjeczur:
Jezu, nawet się nie starasz ukryć poglądów. Co tam jeszcze na tych grupach neomarksistów ciekawego piszecie? Nic o starbuksie nie było? Albo jakieś inne marki zakazane?
...
Cholera, ja nawet już w stosunku do neo-komuchów zapóźniony jestem bo muszę googlać co to ten inditex.
@qrak01: nieznajomość świata szkodzi.

widzisz… gdybys umiał czytać miedzy wierszami to zapewne domyśliłbyś się, że z neomarksizmem mam mniej wspólnego niż ty (za to zapewne sporo z elitaryzmem, ale ja go przynajmniej pudruję).

cóż, smacznego suszi z jokohamy.

@xionze: know thy enemy
@Viado: „Przejmujesz się wojną na Ukrainie? A Jemenem tak się przejmowałeś?”
Plus jak się pyta takie „pasjonata” arabskiej kultury jak Polak może pomoc Jemenowi albo jakieś szczegóły tej wojny, to już odpowiedz ze aż tak to się tym nie interesował.
Jak najprościej rozpoznać szura i ruską onucę za pomocą jednego słowa?


@Viado:
A to nie pisowcy się tym słowem posługują xD? Ostatnio widziałem, że Rola tym leciał na Twitterku.
@walk_on_gilded_splinters: Możesz trochę rozwinąć? Bo to ciekawe co piszesz. Też mam co do tego określenia mieszane odczucia. Z jednej strony jak sobie przypomnę kto tym najbardziej epatował i ogólnie nad samą jego konstrukcją to mnie wykręca. Z drugiej, faktycznie uważam, że istnieje grupa bądź nawet całe grupy społeczne, do których ono nawet dość dobrze pasuje, tyle tylko, że niekoniecznie są one zgodne z tym co autor miał na myśli.