Wpis z mikrobloga

Podjechałem pod Lidla i patrzę, że z zaparkowanego na miejscu.dla rodzin z dziećmi samochodu wysiada para i zamyka samochód. Myślę sobie, ale debile, zostawili dzieci w samochodzie. Przechodzę obok - nie ma fotelików. No.to myślę, może laska w ciąży.. ale nie, chuda jak koper.
No i co ja mam.zrobić? Uwagi nie zwrócisz, bo to i tak nic nie da u ludzi, którzy potrafià nie zauważyć znaków poziomych ibtablic informacyjnych.
Zaraz się zlecą eksperci od ruchu drogowego i ofaflunią komentarz, że nie ma w kodeksie tagiego znaku. Ale to teren prywatny i jest regulamin. Zawsze można robić zakupy gdzieś indziej jak regulamin nie pasuje.
I uprzedzając pytania, wolnych miejsc na parkingu było sporo

#gorzkiezale bo jak w tym kraju ma być dobrze
Pobierz krytyk__wartosciujacy - Podjechałem pod Lidla i patrzę, że z zaparkowanego na miejscu...
źródło: comment_1658793705e03DgbakWwmVelcRRibtQa.jpg
  • 143
@krytyk__wartosciujacy

No i co ja mam zrobić?


Nic. I nawet nie muszę tłumaczyć dlaczego, no sam sobie na to odpowiedziałeś:

to teren prywatny i jest regulamin


I jak w tym kraju ma być dobrze jak zawistne p0laki tak bardzo boli o coś doopa że chcą koniecznie interweniować w sprawie która ich nie dotyczy, na nie ich terenie, gdzie nie dzieje się nikomu krzywda.
Od pilnowania przestrzega własnego regulaminu jest Lidl, a nie
Pobierz Bleck - @krytyk__wartosciujacy
 No i co ja mam zrobić?

Nic. I nawet nie muszę tłumac...
źródło: comment_1658816773INv9cFZudfDwEttcPjHV1z.jpg
@efek: @ab6661: jak w tym kraju ma być dobrze, jak żyją w nim takie dzbany jak wy? Dwa miejsca parkingowe przeznaczone dla rodzin z dziećmi na cały jebitny parking, a wy się zesraliście jakby wam co najmniej połowę miejsc zabrali...
Nie ma uzasadnienia dla takich miejsc? To jest zwykła uprzejmość ze strony sklepu, bo łatwiej się wyciąga dziecko z fotelika, gdy możesz sobie drzwi na całą szerokość otworzyć. Ale oczywiście,
Miejsce oznakowane jest jako dla rodzin z dziećmi, min.i 2+1. Co jeżeli zaparkuje tam rodzic, który przyjechał z dzieckiem sam? Też nie powinien.


@ArchDelux: i czy jest powiedziane, że musi to być rodzic? Z różowym 16-17 lvl zawsze parkowałem na takich miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Purple: Bardziej debilnego komentarza to chyba tu nie bylo. Porownujesz stawanie w miejscu z SUGESTIA dla kogo jest skierowane do NISZCZENIA czyli trwalego uszkodzenia mienia?
@Vosemite: w tym, że jest 50 innych wolnych. I co ma do tego godzina?
Może należysz do tych, co "ja tylko na chwilkę tu zaparkuję", albo "tylko kawałeczek chodniczkiem, bo tak jest krócej" że nie widzisz problemu?
KULTURA. Kultura a nie przepis i pała wymaga od nas jako ludzi pewnych zachowań.
Jeśli pytasz w czym mam problem, to właśnie w braku kultury. Polackie bydło.
Może należysz do tych, co "ja tylko na chwilkę tu zaparkuję", albo "tylko kawałeczek chodniczkiem, bo tak jest krócej" że nie widzisz problemu?


@krytyk__wartosciujacy: Oczywiście, że tak, nie ma co sobie utrudniać życia, jeśli nie jest to kosztem innych.

W 99% parkuje poprawnie, ale kiedy mam powiedzmy telewizor do zwrotu a pod sklepem jest miejsce jak w/w to nie będę targał przez cały parking paczki 1.5 metrowej
@matiimakaka ale ty masz mocna psychikę. Też ważę ponad 100 ale nie mam problemów z wsiadaniem i wysiadaniem z auta na wąskim parkingu. Ale jak ma się 160cm to 100kg to rozumiem może to sprawiać problem