Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: tak, moje braki wiedzy i logiki wyszly po przekreceniu jednego slowa, poniewaz na co dzien uzywam kilku jezykow i sie czasem myle. Za to przecietny wykopek jest nieomylnym geniuszem z duzym penisem. A jest burakiem bo moze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to przecietny wykopek jest nieomylnym geniuszem z duzym penisem.


@little_muffin: Nie umiem zrozumieć: czemu do cholery sprowadzasz wszystko do poziomu rozmiaru prącia i tego czy ktoś odbywa stosunki? A potem się dziwisz że ludzie mają cię za prostaka, karynę i osobę niezbyt lotną, skoro sama się przedstawiasz w ten właśnie sposób, odnosząc się do wydumanej wady, którą jakiś człowiek - którego w życiu nawet nie widziałaś na oczy - rzekomo
@little_muffin: Nie wiem dlaczego odnosisz się do mnie w liczbie mnogiej? Ale dzięki, zastanawiam się nad sobą. I uwaga czasami mogę się przyznać że to co robiłem było złe. Ty widzisz że kilkadziesiąt ludzi mówi ci: "to co robisz jest słabe", nie potrafisz zdobyć się choćby na sekundę autorefleksji, tym się różnimy. No i tym że ja nie piszę np. o kobietach czegoś w stylu: "hehe ale baba pewnie jest taka