Wpis z mikrobloga

@little_muffin: Nie oceniłem bo
1. Na masę masz wpływ. Nawet cierpiąc na niektóre choroby możesz trzymac masę w określonych rejonach - tylko wymaga to więcej zachodu. Na rozmiar penisa człowiek wpływu nie ma najmniejszego.
2. O cechach anatomicznych zaczęłaś pisać ty, sprowadzając wszystko do poziomu szamba
3. Wszystko zaczęło się od faktu ze ktoś cię poprawił, twoje rozdmuchane ego nie było w stanie ogarnąć tego faktu wiec zaczęłaś wrzucać takie okropne
skomentowalam sobie memika, mily komentarzyk. Jakis niedojeb sie p*******l bo od rana musi robic drame. Zamiast poprawic na zasadzie *, to jebnal cala tyrade jaki jest intelectual superior. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin a gdzie na tym etapie napisał coś odnośnie twoich cech anatomicznych? Ty zaczęłaś to robić.

Kiedys mialam nadwage - 2 kg - napisalam o tym na wykopie. Juz schudlam, ale incelaki dalej przypisuja mi swoje
@duncanidaho2: powtarzam - mogl mnie poprawic jak normalny czlowiek. On sie tym wpisem wywyzszyl - mentalne wydluzanie penisa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem co tu jest wiecej do dyskusji? To mial byc smieszny komentarz do memika, a znowu jakis incel zrobil drame na 150 stron. Nie chce mi sie odpisywac, komentowac, brac w tym udzialu - serio. Zyjcie sobie w swoim bagnie. Ode mnie sie odczepcie.
powtarzam - mogl mnie poprawic jak normalny czlowiek. On sie tym wpisem wywyzszyl - mentalne wydluzanie penisa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ojej ktoś mnie skrytykował i nie pogłaskał mnie po główce i mi się zrobiło przykro bo wyszło że jestem idiotką. Ojej! I dlatego właśnie ja żeby odpowiedzieć na krytykę zacznę rzucać seksistowskie wrzuty, z czyich penisów i wmawiać komuś incelstwo, bo przecież tylko incel może krytykować taką
@duncanidaho2: oczywiscie. Wysmiewanie krotkich penisow jest okrutne. Smianie sie z czyjejs nadwagi, pomylenia slowa - nie jest. Wszystko doskonale rozumiem - podwojne standardy moralne w zaleznosci od plci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Zabawne że mi próbujesz przypiąć łatkę seksisty gdy to ty walisz seksistowskie teksty.

Pewnie ze podwójne standardy, no bo kto to widział czepiać się kogoś kto sprowadził dyskusje do poziomu szamba a nie