Wpis z mikrobloga

Co myślicie o nowej Skodzie Octavii? Już mam za sobą jazdy testowe i wydaje mi się, że za swoją cenę daje na prawdę dużo nowoczesnej technologii. Silnik 1.5 TSI z DSG 150KM. Wersja style z dodatkami wyszła mi 130tys zł. Nie wiem czy jest jakiś inny samochód typu sedan/liftback za taką cenę z takim wyposażeniem. Toyota Corolla wygląda biednie przy niej, jak auto sprzed kilkunastu lat. Audi czy BMW z podobnym wyposażeniem to już ok. 200tys. #motoryzacja #skoda
inflacja_biedaku - Co myślicie o nowej Skodzie Octavii? Już mam za sobą jazdy testowe...

źródło: comment_16584720570yRkRU8SLGHGSFHSRn9tDV.jpg

Pobierz
  • 163
@inflacja_biedaku: to śliczne autko którym jeżdżę ma dwie przewagi nad wspomniana Skoda:
1) nie jest volkswagenem
2) ma nowoczesny, minimalistyczny design w przeciwieństwie do tego czegoś. Skody kiedyś miały swój styl, a teraz po prostu na jedno kopyto z tym trochę agresywnym wyglądem żeby handlowiec mógł czuć się ważny XD
kochamajfony - @inflacja_biedaku: to śliczne autko którym jeżdżę ma dwie przewagi nad...

źródło: comment_1658472818155ZODNZ8f6GaxCzngGYKf.jpg

Pobierz
@inflacja_biedaku: @kochamajfony: Corolla to jest segment C- jak cie nie interesuje jazda na taxi to nie interesuje cie też Corolla z wnętrzem jak Fiat Tipo
Jak robisz więcej niż 50% przebiegu na trasach to taka octavia z automatem i adaptacyjnym tempomatem będzie sztos, nie kupiłem jej tylko dla tego że KIA wtedy była 20k taniej i miała automaty a Octavia miała bolączki wieku dziecięcego