Wpis z mikrobloga

@mistejk: Ja nie wiem dlaczego on taki zdziwiony w ostatnim zdaniu. Przecież to jest taktyka tego rządu: tu Ci dać, tu Ci dopłacić, tu zmniejszyć twoją siłę nabywczą przez inflację a potem jak przyjdą wybory to do Polaka dotrze, że bez tych dopłat i dotacji mu nie starczy jego wypracowanej wypłaty żeby przeżyć miesiąc, mimo że kilka lat temu nie miał z tym problemu.
I głosuj pan na nas bo tamci
@mistejk: @europa: @ShpxLbh: @krakers123: @jaroty: @Czachaaa:

ale wy wiecie, że od paru dobrych miesięcy państwo również dopłaca do gazu i idą na to miliardy? Ot, sami tego chcieliście.

Co się może stać bez ruskich (tfu) brudnych węglowodorów? Na co komu węgiel, gaz czy ropa? Będziemy ogrzewać się miłością.
dziadeq - @mistejk: @europa: @ShpxLbh: @krakers123: @jaroty: @Czachaaa: 

ale wy wi...

źródło: comment_1658325658Ruiq88EJgyz8hvmOFtEvJP.jpg

Pobierz
@mistejk: też od razu o tym pomyślałem, jak to wszystko jest niesprawiedliwe i głupie.
To nagradzanie ludzi, którzy mają podejście "jakoś to będzie" i #!$%@? tych co ponieśli wydatek i założyli sobie ogrzewanie gazowe, czy pompę ciepła z fotowoltaniką. Było nie robić nic, to by państwo, które podobno z kopciuchami walczy, wam te kopciuchy jeszcze dofinansowało.
Podobnie napluto w mordę tym, którzy zacisnęli zęby i kupili sobie drogi węgiel wcześniej, zeby
@mistejk: problem jest taki, że nowych przyłączy gazowych w tym roku nie robią, więc teraz nie da się nawet dotować w wymianę piecy

już nie mówiąc o tym, że gazu też może braknąć w zimie - jakby chociaż to było to by można było masowo przenosić ludzi na gaz

co zostaje? "ocieplijcie sobie domy jeszcze przed zimą" xD