Wpis z mikrobloga

@Tommy__ ten kucowski bełkot brzmi jak z AI generatora kuca/konfiarza


@deziom: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Volki nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie jest człowiekiem. Wizerunek Volkiego został wygenerowany przez sieć neuronową na podstawie analizy kilkunastu tysięcy wpisów przeciętnego kuca. Reprezentuje coś w rodzaju super-kuca.

Powiecie może, że przecież pisze na Wykopie albo widać go na screenach. Ale czy na pewno? Wszystkie jego wpisy są kompilacją losowych
Gdybym miał powiedzieć co jest w tym dyskusyjnego, to to, ze jednak nie mamy kultury wieszania swojej wlasnej flagi, a wiezsamy flagi obcych panstw.

Duzo latwiej zobaczyc aktualnie na ulicach oczywiscie flage Ukrainy, ale rowniez latwiej zobaczyc flage Białorusi (tej wolnej), a moze i nawet flage Turcji (które czesto wiszą w kebabach).

Nie mam nic przeciwko nim, ale chcialbym widziec wiecej rowniez Polskich flag.
ale spokojnie, z tego się wyrasta


@jaszczur12: podobnie jak z lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dentka7:

jednak nie mamy kultury wieszania swojej wlasnej flagi


A to fakt. Co jechałem autem z ukraińcem (bus, czy osobówka) to flaga Ukrainy na podszybiu być musiała. I to nawet na długo przed 2014r.
@Tommy__: czy ja dobrze usłyszałem, że na wrocławskich tramwajach wywieszono flagi ukraińskie? XDD

Konkurs pt. kto wejdzie głębiej do dupy sąsiadom ciągle aktualny. Boże, przez tą idiotyczną kulturę wychodzenia przed szereg i wszędobylskiego virtue signallingu mamy dziś m.in problemy z węglem (pomijając ofc kwestie rypania polskiego górnictwa od lat)