Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Clefairy: nie neguję ocieplenia klimatu ale po wuja tak robić, nawet jak chcesz kolorami to pokazywać to musisz zaczynać od takiego mocnego pułapu? Takie 27 powinno być na jakiś jasny żółty a nie pomaranczowy, teraz to wszystko na czerwono, co to plague inc? XD Powinna tu być szersza gama kolorów bo przy 33 już tutaj jest czarny. To ciekawe jaki kolor dadzą przy 40. Zresztą dla Ciebie to może być zajebiscie
@DrGreen_2 taa, tym bardziej ze ten rok to najzimniejszy rok, jaki pamiętam od wielu lat. Zero upałów na wiosnę, kilka dni upałów na początku lipca, potem 2 tygodnie temperatury po 20 stopni, a nawet 13 jak w ostatni weekend, no i teraz parę dni jest ciepło. Wiem, że jest ociepleniu klimatu, ale w tym roku w Polsce, póki co jest luzik.
@echelon_: To nie ta sama mapa, spójrz jak wyglada Szkocja z temperatura 24 stopnie, na Twojej mapie jest żółta chociaz dzisiaj tam było więcej niż 24.

Jest kolejny raz kiedy media maja alarmistyczne podejście do podawania wiadomości w tym pogody!
@DrGreen_2 taa, tym bardziej ze ten rok to najzimniejszy rok, jaki pamiętam od wielu lat.


@zasadzka01: Rekord temperatur? Nie! Ja pamiętam ten rok jako zimny!

@suluf: Mapy pogody teraz vs kiedyś. Kilka lat temu 36 stopni to był słoneczny dzien


@DrGreen_2: Dokładnie, ja pamiętam że w UK średnia temperatura w lato to było 45 stopni, a teraz? W kurtce muszę chodzić, tak zimno!